Wpis z mikrobloga

Dobra inwestory, przyznajcie się kto był tak sprytny i wszedł w Orlen kusząc się na rabaty rozdawane przez Orlen na paliwko i produkty na stacjach? (ʘʘ)
W październiku 2020 w okolicach dołka kusiło mnie, liczyłem ile % w stosunku do cen akcji (38-40 zł) da mi oszczędność na paliwie. Ostatecznie nie kupiłem myśląc, że będzie jeszcze taniej ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.orlenwportfelu.pl/zyskaj-rabaty/

A, dodam jedynie, że skusiłem się tylko na uczestnictwo w akademii inwestowania organizowanej przez Orlen. Podszedłem to testu i niedawno otrzymałem certyfikat podpisany m.in. przez Obajtka.

Z certyfikatów to brakuje mi jedynie tego wykopowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko przed nami.

#orlen #gielda #inwestycje
  • 8
@lukasz_ @19karol90
Bez szczegółów Panowie, jak pisałem - nie wszedłem w to. Okazało się, że mniej jeżdżę samochodem, bo wszystko jest pozamykane (właściwie to tylko w góry jeżdżę i na spacery).
A i przyzwyczaiłem się tankować na stacjach Auchan, gdzie jest dużo taniej.
Także, doszedłem do wniosku, że ze zniżki skorzystam może z 10 razy w roku.
Z perspektywy czasu żałuję, bo za tę cenę akcji mogłem sobie kupić taki mały pakiet
@Mikeymw: Kupiłem akcje Orlenu, dostałem kartę, ze zniżką kupiłem 2 razy kawę i jak tylko ujrzałem 62 zł za akcję to sprzedałem wszystkie akcje jakie miałem realizując zysk. W d..e mam te 60 groszy oszczędności na kawie.