Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 280
Szczecin. Dziś jest 16 stopni, odczuwalna w słońcu pewnie wyższa. Zero chmur, lekki przyjemny wiaterek.

Zdecydowana większość ludzi na mieście grzecznie hasa w maseczkach. Kilku agentów samochód na myjni odkurzało w maseczkach. Jakiś dziadek przy własnym garażem grzebał w samochodzie mając maseczkę na twarzy. Babeczka siedziała na ławce delektując się słońcem i maseczką na twarzy.

Nie ma dla was ratunku. Was trzeba ruchać i na was trzeba zarabiać.
#koronawirus #szczecin #bekazpodludzi
Krupier - Szczecin. Dziś jest 16 stopni, odczuwalna w słońcu pewnie wyższa. Zero chmu...

źródło: comment_1614167701ypcICKarL8T7I3Od129mGr.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Krupier na pocieszenie powiem, że w niedzielę byłem w Siadle Dolnym - tam prawie nikt nie miał maseczki, a tłumy, grille się paliły, prawie normalne życie. Byłem też na bulwarach i na Błoniach, tam też bardzo dużo osób bez maseczki. Ludzie mają już dość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier na pocieszenie powiem, że w niedzielę byłem w Siadle Dolnym - tam prawie nikt nie miał maseczki, a tłumy, grille się paliły, prawie normalne życie. Byłem też na bulwarach i na Błoniach, tam też bardzo dużo osób bez maseczki. Ludzie mają już dość.

@DonCruzo:

Tak, ustronne miejsca jeszcze z rigczem, ale w mieście jest dramat.
  • Odpowiedz
@Krupier: Widać już wyraźnie, że w społeczeństwie występują dwa typy ludzi, ba nie waham się ich nazwać wręcz odrębnymi gatunkami. Jeden, który żyje według własnego sumienia i zdrowego rozsądku oraz drugi, który bierze do japy z połykiem wszystko co mu w tv powiedzą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@1atilla1: ależ mi nic, niech noszą!

Ale nie zauważyłeś, że rząd nakazuje nosić wszystkim? Gdyby to było tylko zalecenie to miałbym to w dupie przecież.
  • Odpowiedz
@Krupier: no to ciśnij rząd, a po cholerę czepiać się i drwić z tych zwykłych ludzi ? Niektórzy je noszą bo chcą uniknąć zbędnych dyskusji z policją czy pracownikami danych miejsc, a inni ponieważ poprostu chcą mieć poczucie komfortu i bezpieczeństwa (czy zapewniają to maski to już osobny temat).
  • Odpowiedz