Wpis z mikrobloga

- Ucz się dobrze
- Od gimnazjum koduj, bo to twoja pasja
- We wakacje zamiast grzać dupę w Grecji zarabiaj zagranico
- Na studiach ucz się zamiast ruchać i chlać
- Zostań programistą na drugim roku studiów
- Co kilka miesięcy otrzymuj podwyżkę, bo jesteś w tym dobry
- Dobrze inwestuj pieniądze
- W wieku 26 lat stać cię na połowe wkładu własnego w mieszkanie

Teraz wchodzi @koroluk cały na biało, który będzie mówił, że tak być nie może ( https://www.wykop.pl/wpis/55697265/wczoraj-jakis-lewak-zwrocil-uwage-ze-polacy-mieszk/ )! Że należy opodatkować najbogatszych jeszcze bardziej i oddać hajs biednym, bo to nie może być tak, że ktoś dysponuje swoją kasą tak jak on chce.
Przecież to nie może być tak, że tęczowy aktywista nie ma mieszkania. Przecież mieszkanie tak samo jak aborcja to prawo człowieka xD

Szkoda strzępić ryja na ten portal. Od kapitalizmu do socjalizmu. Jak można tak upaść, ja pierniczę. Ponad 1000 plusów.

#4konserwy #bekazlewactwa #mieszkania #finanse #konfederacja
  • 301
  • Odpowiedz
miej 26 lat i nie przeżyj nic ciekawego xD


@WyjmijKija: Miej 26 lat, przeżyj swoje dotychczasowe życie na imprezach i pracuj jako cieć na nockach za minimum krajowe przez resztę swoich dni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@trevoz tyle wyrzeczen, brak zycia, ciągle podywzki a dalej zarabiasz nic, masz raptem w porywach 15% kwoty na mieszkanie (wklad własny to tak 10-30%). No, wygrales. Naprawdę
  • Odpowiedz
połowe wkładu własnego w mieszkanie

Że należy opodatkować najbogatszych


@trevoz: Ale Ty się uważasz za cel podatków dla najbogatszych czy co? Bo połowę wkładu na mieszkanie to niektórzy zarabiają w miesiąc a mi daleko byłoby od nazywania ich najbogatszymi. Chyba że stosujesz tu jakąś pisowską nomenklaturę gdzie bogacz to taki co zarabia 5k na rękę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trevoz:

- Ucz się dobrze

- Od gimnazjum koduj, bo to twoja pasja

- We wakacje zamiast grzać dupę w Grecji zarabiaj zagranico

- Na studiach ucz się zamiast ruchać i chlać

- Zostań programistą na drugim roku studiów

- Co kilka miesięcy otrzymuj podwyżkę, bo jesteś w tym dobry

- Dobrze inwestuj pieniądze

- W wieku 26 lat stać cię na połowe wkładu własnego w mieszkanie

I chcesz żeby Ci
  • Odpowiedz
- Od gimnazjum koduj, bo to twoja pasja

- We wakacje zamiast grzać dupę w Grecji zarabiaj zagranico

- Na studiach ucz się zamiast ruchać i chlać


@trevoz: no super - a jakbyś akurat się nie wstrzelił w IT, które okazało się tak dochodowe, tylko poszedł na inny, bardziej popularny kierunek np. prawo czy historię, to ciekawe czy byś się tak wymądrzał XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pivoo: dokładnie tak. Już mnie #!$%@? ta neo komuna czy jak tam to nazwać. Wszystko niech da państwo, a zabierze tym którym się chciało #!$%@?ć. Głupi przykład dróg, budują za nasze i potem każą sobie płacić za autostradę xD
Podatek drogowy w paliwie, opłaty środowiskowe, akcyzy, można wymieniać w opór. Ile jeszcze podatków muszą nałożyć żeby się ludzie obudzili
  • Odpowiedz
Nie wiem. Nie chcę mi się nad tym myśleć xd konfederacja na pewno nie jest żadnym wyborem xD


@Thorrand: Mi też nie odpowiada katolicko nacjonalistycznie #!$%@? sporej części konfederatów. Moją pierwszą opcją która niestety jest zupełnym planktonem są Libertarianie https://www.partialibertarianie.pl/

Wiele spójnych punktów z Konfederacją jeśli chodzi o gospodarkę i wiele wspólnych celów społecznych z lewicą, ale po prostu innymi drogami. Polecam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pivoo: gdyby nie to, że moja kobieta jest polonistką i pracuje w szkole to jechałbym gdziekolwiek za granicę. Wszystko ma swoje granice. Płacimy kupę siana na NFZ i jest problem z dostępem do lekarza, prywatnie od ręki xD
  • Odpowiedz