Wpis z mikrobloga

- Ucz się dobrze
- Od gimnazjum koduj, bo to twoja pasja
- We wakacje zamiast grzać dupę w Grecji zarabiaj zagranico
- Na studiach ucz się zamiast ruchać i chlać
- Zostań programistą na drugim roku studiów
- Co kilka miesięcy otrzymuj podwyżkę, bo jesteś w tym dobry
- Dobrze inwestuj pieniądze
- W wieku 26 lat stać cię na połowe wkładu własnego w mieszkanie

Teraz wchodzi @koroluk cały na biało, który będzie mówił, że tak być nie może ( https://www.wykop.pl/wpis/55697265/wczoraj-jakis-lewak-zwrocil-uwage-ze-polacy-mieszk/ )! Że należy opodatkować najbogatszych jeszcze bardziej i oddać hajs biednym, bo to nie może być tak, że ktoś dysponuje swoją kasą tak jak on chce.
Przecież to nie może być tak, że tęczowy aktywista nie ma mieszkania. Przecież mieszkanie tak samo jak aborcja to prawo człowieka xD

Szkoda strzępić ryja na ten portal. Od kapitalizmu do socjalizmu. Jak można tak upaść, ja pierniczę. Ponad 1000 plusów.

#4konserwy #bekazlewactwa #mieszkania #finanse #konfederacja
  • 301
  • Odpowiedz
@koroluk: z tekstu jasno wynika, że jak każdemu żebrakowi, już ci malutka kuśka się ślini do tych lewackich pomysłów by "ktoś inny dał czy sfinansował". Jak w ogóle można takie podpunkty wpisać i pisać coś o rozumie. Człowiek rozumny sobie w życiu radzi, inny żeruje na obcych albo żebra :)
  • Odpowiedz
@trevoz no widzisz, w UK wystarczy pracować na magazynie żeby godnie żyć. Nawet programiści z Polski przyjeżdżają tam dorobić a przecież u nich podatki wysokie i socjal rozbuchany.
  • Odpowiedz
@trevoz: Trzeba też pamiętać jak lewacy (w tym razem )wyli na idee opodatkowania międzynarodowych korporacji medialnych na o wiele niższym poziomie niż "robaki" zarabiające 200 - 300 k.
  • Odpowiedz
@Klepajro: jeszcze co kilka miesięcy dostaje podwyżkę, stać go na mieszkanie w wieku 26 lat, ale dalej jest juniorem XD typ nie potrafi dobrze zmyślać, ale na prawackich głupków to i tak wystarcza.
  • Odpowiedz
jeszcze co kilka miesięcy dostaje podwyżkę, stać go na mieszkanie w wieku 26 lat, ale dalej jest juniorem XD typ nie potrafi dobrze zmyślać, ale na prawackich głupków to i tak wystarcza.


@adibor: Jedyne co jest zmyślone to wiek, bo nie chcę żeby mnie ktoś wystalkował. Ale widzę, że stalkujecie wpisy, więc pewnie niedługo znajdziecie wpis z ktorego mozna wywnioskować mój wiek i wtedy wszystko będzie grać
  • Odpowiedz
@trevoz: tak było nie zmyślam XD jak ostatnio pisałeś że robiłeś w magazynie w UK, nie wiesz nawet co to jest wkład własny XD zazdroszczę wam wyobraźni xD
  • Odpowiedz
Ale z drugiej strony co to za wygryw tak ciężko pracować, sam w IT robię. I w okolicach 30 mieć na KREDYT XD. Połowę wkładu własnego, nie do życia kraj skoro przy takich zarobkach dalej trzeba #!$%@? kredyty.
  • Odpowiedz
czyli korwinowska ekonomia paróweczkowa. Muszę cię zmartwić ale to nie działa nigdzie poza bangladeszem.


@tomekruslan: W Bangladeszu też nie działa. Niewolnicy nigdzie na świecie jeszcze się nie wyzwolili się spod jarzma panujących nad nimi panów. USA miało pewien okres w swojej historii kiedy tak funkcjonowało, mniej więcej od lat powstania, do początku 20. wieku.

No i zaskoczę cię pewnie, ale pewna część ludzi pozostanie biedna i nic tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
Jedyne co jest zmyślone to wiek, bo nie chcę żeby mnie ktoś wystalkował.


@trevoz: Jesteś randomem z wykopu, którego każdy ma w doopie, ludzie mają lepsze rzeczy niż stalkowanie takich ludzi. Piszesz zmyślone historyjki dla plusików i stosujesz zagrywkę kłamczuszka z podstawówki typu: "nie chcesz to nie wierz" xD

Zero dowodów
Wszystko wyssane z palucha, a łebki będące w liceum i na studiach się na to łapią, bo wierzą w takie historyjki, że "im sie uda". Protip - nie uda się xD Takich jak wy jest 100.000, 100x lepszych jest 10.000. Powodzenia
  • Odpowiedz
@trevoz: Prawactwo rozwiązało problem mieszkaniowy, wystarczy nie jeździć na wakacje i kodzić od gimnazjum dostając podwyżkę co kilka miesięcy od 20 do 25 roku życia xD z jednym się zgodzę - szkoda strzępić ryja na ten portal xD
  • Odpowiedz
a będzie jeszcze gorzej bo wpadnę w drugi próg i to przy 6-9k netto miesięcznie


@mateusz5918: wbijasz na b2b i omijasz pięknym liniowym 19% z odliczeniem kosztów. Polecam, najlepsza decyzja w życiu
  • Odpowiedz
Bezos, który ma 10-15 na rękę, ale milionów


@niochland: No to jaki podatek trzeba mu nałożyć i jaką część jego majątku byś znacjonalizował na początek? Bo czuję że tego właśnie byś chciał.
  • Odpowiedz
@Pivoo nie piszemy o "pewnej części społeczeństwa" a o jego ogromnym procencie. Perspektywy dla młodych to obecnie jakiś absurd i jak tylko skończy się szaleństwo pandemiczne to będziemy mieli kilkaset tysięcy obywateli mniej. Oni nie umrą na covid tylko spieprzą z tego cyrku.
  • Odpowiedz
@Pivoo: Należy dać mu ulgi podatkowe i całować po rękach ze jaśnie pan czasem splunie przez zęby groszowa podwyżka dla pracowników - a nie sorry, to już się robi teraz xD
  • Odpowiedz
Bo czuję że tego właśnie byś chciał.


@Pivoo: Jesteś obrzydliwym insynuatorem, któremu się nawet brzydzę odpisać. Nigdzie nawet nie zasugerowałem o tym, żeby #!$%@?ć bogatszym podatek.
Argumenty z równi pochyłej używaj sobie na większych idiotów.
Równie dobrze mogę zapytać: jak jesteś taki wolnorynkowy to mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko sprzedawania dzieci na organy na wolnym rynku ¯\_(ツ)_/¯

Taki sam gównoargument
  • Odpowiedz
@Nelelele: gdyby kazdy tak myslal i byl jak trevoz....to roboty zapewne dla trevoza by nie bylo bo zawsze sie znalazl by ktos lepszy :) przeciez to utopijne naiwne myslenie
  • Odpowiedz
@niochland: No to po #!$%@? wspominasz o ludziach zarabiających 15 milionów miesięcznie? Żebym się poczuł jak biedak, czy żeby pokazać że są ludzie którzy niesprawiedliwie tak dużo zarabiają? No po #!$%@??
  • Odpowiedz