Wpis z mikrobloga

Ogromny PR jak dla mnie, CG 2board press 220kg x 1 z zatrzymaniem na deskach :D Czyli po 4 placki 25kg na stronę! Dziś nie miałem weny, czułem niezregenerowane łapy, kompletnie #!$%@?łem technikę... A i tak +5KG do rekordu. W dobry dzień to powinno przełożyć się na ~230kg w zwykłym wyciskaniu :D Zobaczymy.

Zauważyłem też pewien błąd który ciągle robię szczególnie właśnie przy najcięższych wyciskaniach, źle prowadzę sztangę w fazie ekscentrycznej, zbyt bardzo się staram heh, i ściągam ją za bardzo najszerszymi i tricepsem, co powoduje że nie ląduje w idealnym punkcie tylko trochę niżej. A potem w fazie koncentrycznej muszę to nadrobić, i wychodzi właśnie tak jak dzisiaj. Widać to na nagraniu sztanga wyskakuje z desek a potem nagle się zatrzymuje, koryguje tor i idzie znowu do góry.
Dałem też nogi jeszcze dalej do przodu, dzięki czemu dupa już leży mocno na ławce i nawet przy takim grindzie się nie oderwała, eksperymentuje z różnym ustawieniem stóp.

Mega jestem z tego zadowolony bo pomimo tego wszystkiego poszło 220kg w tym wariancie, a to znaczy że dużo siły zostało zbudowane w ostatnim czasie.

Cały trening

CG 2board press 220kg x 1
CG 4board press 3x3 210kg
DB triceps extension 3x10
Rope pushdown 3x12
Facepull 3x12
DB rear flys 3x12
DB seated curls 3x10

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf #pokazforme
IntruderXXL - Ogromny PR jak dla mnie, CG 2board press 220kg x 1 z zatrzymaniem na de...
  • 8