Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: Piękny samochód. Prawie kupiłem ale promka była tylko na r design, który był trochę za twardy dla mnie a potem jak policzyłem koszty to trochę za dużo wyszło a diesla brak w ofercie. Ograniczenie prędkości do 180 niby whatever bo tak szybko nie jeżdżę ale dziwnie jakoś tak...
@OrzechowyDzem: Z Volvo mam ten problem, że od zawsze nie moge się przekonać to tego designu. Jak nie wodospady na środku w starszych modelach to teraz tablet i jedynie kilka przycisków poniżej, które mi się kojarzą z jakimś małym, miejskim Peżotem.

Z obecnych środków to uwielbiam to co wyszło włochom w Alfie albo seria 5 w BMW
Spajkuss - @OrzechowyDzem: Z Volvo mam ten problem, że od zawsze nie moge się przekon...

źródło: comment_1613991755zl64wGDd0MrgVlVxIoRxvs.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzechowyDzem: mnie w środku odrzuca ta kierownica z fiata Tipo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zdecydowanie bardziej podoba mi się poprzednia generacja, bo ta jest taka bez pomysłu. Volvo od dawna miało ten kontrowersyjny wodospad. Osobiście podobał mi się nawet już ten z S40, ale wersja z S60 poprzedniej generacji jest o wiele bardziej przystępna.
@Spajkuss: ten srodek to padaka, pamietam jak porownywalem XC40 i Tiguana. Wszyscy w necie mi mowili ze xc40 to premium i da sie to odczuc w srodku. No po prostu nie xC tylko xD^40 mialem w tym salonie.
to co wyszło włochom w Alfie


@Spajkuss: Widać, że to właściwie rzecz gustu. Dla mnie to co dałeś na obrazku w alfie jest trudne do przełknięcia. Tyle tych linii bez ładu, w różnych kierunkach, wybolenia, kąty, kółka, asymetrie. Fizycznie źle się czuję w takich wnętrzach. Wole jednak jak coś jest w miarę proste, czyste w formie, symetryczne. Ale co kto woli.