Wpis z mikrobloga

Mi prawdopodobnie właśnie też padł, bo miga na niebiesko co kilka sekund..., nie widać dostępnych sieci Wi-Fi, a działał od nowości dopiero rok czasu...

Jak zauważyłem to te Unifi padają jak muchy..., to dłużej chodzą najzwyklejsze routery z antenami niż ten badziew..., ciekawi mnie jak sprawa się ma z Mikrotikami też podobnych tych talerzy kosmicznych... Cena podobna, a czy lepsze?
@masqar: Ubiquiti jakiś czas temu przeniosło większość procesu inżynieryjnego (projektowanie sprzętu, pisanie softu) z USA na Tajwan. Spodziewaj się znacznego „wzrostu” jakości w nadchodzących latach. Widać to już z resztą po ostatnich aktualizacji softu. Jak to określił ktoś z tagu, w każdej są dwa naprawione istniejące błędy i przy okazji wprowadzone trzy nowe.
@stachuuuu12 dziwne, mam w firmie uap-ac-m, uap-ac-lite u uap-LR i żadne nie piszczą. Opyla się wogole kupować te całe uap z wifi6? Na firmowe potrzeby chyba trochę nad wyrost bo ledwo kilka telefonów z tego korzysta i jakieś tv z prezentacji, reszta po skrętce,i właśnie się zastanawiam czy to wogole warte zachodu, bo AC imo w zupełności wystarczy dla każdego, a ta cała 6 generacja to dobra dla tych co chcą mieć