Wpis z mikrobloga

@Jackdanielov: Bo starsi nie zdają sobie sprawy o problemach młodych mężczyzn w tych czasach. Babci nie przyjdzie do głowy takie coś jak dzisiejsze księżniczki i julki. Notabene to one zapoczątkowały ten trend. Ja też nie zdawałem sobie sprawy o tych problemach gości 20lvl. Kiedyś tak nie było, mówi Ci to gość po trzydziestce, któremu bliżej do 50 niż 18. Wszystko #!$%@?ł internet. Jeszcze 10 lat temu było normalnie.
@Ochlapto:
Wszystko jest po staremu, masz mordę masz atencję, nie masz mordy nie masz atencji. Też jestem po 30. Innymi słowy jak ktoś był przystojny 10 lat temu to nadal nie będzie miał większego problemu ze znalezieniem drugiej połowy. Wszyscy inni muszą pajacować. Inna sprawa, że ten tag nadaje się do zaorania, bo jest strasznie rakowy i większość wpisów to licytacje kto jest bardziej #!$%@?.
Wygląd to wszystko i nie ma
@eth0: wysrywy o julkach chadach itd to się zgadzam.
No ale samotność serio potrafi dojechać człowieka, wstajesz idziesz do pracy, wracasz do domu, pustego domu. Do mamy zadzwonisz? Dużo osób nie ma rodziców, a pozatym nie takiej relacji szukasz. Ludzie wokół w związkach, planowanie przyszłości. A ty się zatrzymałeś w miejscu. Do tego jak masz słabą pracę bez możliwości rozwoju to już wgl koniec.
@straznik_internetuf: z moich obserwacji często było tak, że takie osoby często mierzyły za wysoko. Miałem kiedyś takiego kolegę, wręcz definicja przegrywa, komputery, gry i te sprawy plus większość wad wyglądu jakie tu wymieniają i on zawsze mierzył bardzo wysoko i był zdziwiony, że nic z tego nie ma.
Ale do przeciętnej laski już nie zarywał, bo a to dupa słaba, a to cyc za mały i jest sam jak był.
@Ochlapto:
Z tego co pamiętam to od zawsze tak było, że brzydcy mieli przesrane, byli wyśmiewani i mieli bardziej pod górkę. Nikt im nie każe używać apek jak tinder, gdzie siedzi inny typ ludzi, tam są z góry skazani na porażkę.
Osobiście próbował bym budować relacje z laskami, które mają przynajmniej wspólne zainteresowanie i nie są z 4 poziomy wyżej niż ja. Gdyby było tak jak tu piszą ci jebnięci od
@eth0: Za moich czasów, a jestem w podobnym wieku pewnie, naprawdę ciężko było być przegrywem. Jak byłem w liceum i na studiach brzydkie dziewczyny praktycznie nie miały brania. Dziś kobieta żeby być sama musi naprawdę chcieć. Generalnie mało który facet miał problem żeby znaleźć dziewczynę +/- 2 ptk względem swojego wyglądu jakieś 10 lat temu. Pamiętam też randki z IRCa które były dużą loterią ze względu na jakość zdjęć, ale okazywały