Wpis z mikrobloga

@robertx: Nie jestem za noszeniem maseczek za wszelką cenę a tylko w miejscach publicznych gdzie jest kontakt z drugim człowiekiem. Nienoszenie ich w trakcie bliskiego kontaktu z drugą osobą i jeszcze chełpienie się tym uważam za bezmyślność i skrajny egoizm, który z resztą jest naszą narodową cechą. Ktoś kto uważa, że nie ma wirusa lub się nie zarazi niech robi co chce, bo oczywiście żyjemy w wolnym kraju, ale niech
  • Odpowiedz
@robertx: Powinni wlepiać wszystkim tym bezmózgim dziadom nie noszącym maseczek, chodzących tak po sklepach i jeszcze kaszlącym na lewo i prawo, po czym z dumą oznajmiającymi że nie noszą maseczki gdy zwrócą im uwagę, jak mały Jasio który sobie odmroził uszy na złość rodzicom.


@Phyrexia: Powinnaś na p-----e nosić a w pysku mieć korek. Przestałabyś p-------ć.
  • Odpowiedz
To ty p--------z. Wszyscy mają DOSYĆ tego wszystkiego ale nie chcesz chyba żeby Ci jakiś jełop bez maseczki matkę zaraził śmiertelnie co?


@Barto_: Przecież napisałeś że wszędzie w maseczce chodzisz a i tak zachorowałeś. Więc gdzie logika?
  • Odpowiedz
@Barto_: zdajesz sobie sprawę, że KAŻDY zachoruje? Prędzej lub później, większość mojej rodziny ma to już za sobą i wyobraź sobie że wielokrotnie byli ciężej chorzy. Co roku są szczepienia na grypę i co roku wielu zaszczepionych i tak choruje. Żadna szczepionka nie uchroni cię przez postolitą grypą, w tym covidem. Jeśli babcia umrze mi na covid (a obecnie nawet katar to covid), to znaczy że równie dobrze mogłaby umrzeć
  • Odpowiedz
Przecież napisałeś że wszędzie w maseczce chodzisz a i tak zachorowałeś. Więc gdzie logika?

@mastodont54: Covid jest już rok z nami, a takie niedorozwoje jak ty nadal uważają, że maseczka ma za zadanie chronić przed zarażeniem. Pewnie masz więcej palców niż szarych komórek w tym czymś co nosisz na szyi.

a kupisz mi tą maseczke? Jak tak to bede nosil

@tomislawniepelka: zgłoś się do mopsu to ci dadzą,
  • Odpowiedz
@Phyrexia: ja uważam, że ludzkie ciało nie ma w sobie nic złego i każdy powinien móc chodzić nago. Sam jestem nudystą. Prawo powinno się ograniczyć do chronienia ludzi przed realnymi zagrożeniami jak morderstwa czy kradzieże, nie przed wymyślonymi.

Wirus już nie zniknie. Mamy tak żyć do końca świata?
  • Odpowiedz
@robertx: Grzegorz Braun tylko trollował społeczeństwo ze swoimi treściami. Tak naprawdę chodzi o to że to jest plan króla kaczora, który chce zrobić z członków PiS nową magnaterię, jako jedynych słusznych potomków plemienia sarmatów, którzy działają z ramienia Boga. A chłop pańszczyzniany ma grzecznie pracować, płacić podatki i dziękować Bogu za szansę życia w Polsce xD
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Zdajesz sobie sprawę, że w twoim życiu chodzi o nawyki, prawda?

Niektórym ludziom potrzebna jest maseczka jako nawyk, aby walczyć z myślą, że koronawirus istnieja i jest wokół nas. Ten wirus też chciałby być pokochany. Kim jesteś i dlaczego odmawiasz wirusowi ekspresji samego siebie. Nie jesteś tolerancyjna dla innych form życia. To anty-wirusizm ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz