Wpis z mikrobloga

Mirki, nie macie tak, że jest kolejny dzień i znowu będą newsy z tym medialnym przekazem, ciągłym strachem o covid, obostrzeniami, zakazami, szczepionkami, nakazami, codzienną narracją strachu, kontroli, reżimu i tak po ludzku po prostu fajniej byłoby pojechać gdzieś latem nad wodę czy dłuższy wypad?

#koronawirus #covid19 #szczepienia #koronawykres #koronawpolsce #koronagorpolski
  • 6
@Czerwone_Stringi: jakoś wczoraj przeczytałem, że chodzenie w tej samej maseczce przez dłuższy czas jest gorsze od chodzenia bez maseczki, bo na niej się bardziej zbierają bakterie - swoją mam już kilku miesięcy, zanim latem zgubiłem poprzednią od marca 2020... chciałem trzymać hot 21 challenge, kto najdłużej przetrzyma pandemię w jednej maseczce - swoją zakładam tylko jak wchodzę do sklepu czy na frontowe powitania w urzędach/biurach/miejscach, bo już się nią nie da
@Tino: Ja mam dwie takie materiałowe zwykłe ale teraz noszę taki pseudo komin luźny ale szyje mi zakrywa więc plus bo zawsze miałem problem że mnie szyje przewiało w zimę a teraz jest git a to fajne jest że w razie w to biorę brodę w dół i ona się nawija mi na nos i nikt mi nie zarzuci że nie noszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i
@Czerwone_Stringi: dobry patent, w kominy się bawiłem jak jeździłem na rowerze jeszcze przed pandemią i trochę wiosną 2020 jak było zimno, ale w końcu odpuściłem gdy się zrobiło cieplej i miałem taki stary po wyprawie rowerowej na Syberię - obecnej nie prałem jeszcze ani razu, paradoksalnie nabyta w Szwecji, ale to jednorazowa, więc teoretycznie po jednej wizycie w sklepie powinienem ją wyrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tino: co stoi na przeszkodzie by nie jechać teraz? Ja jadę na weekend w góry pomóc trochę w tworzeniu naszej nowej, Wielkiej Narodowej Mutacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I #!$%@? w media nakręcające spiralę strachu.