Wpis z mikrobloga

@TatoAktywny: myślę że pan Jakub potrafi się obronić sam, ale tylko napomknę że komentował dla wszystkich, z lewa jak i z prawa. Z tego co pamiętam wychodzi z założenia, że jesli jest się ekspertem w danej branży, to rozmawiać o niej powinno się w każdym dostępnym medium, żeby przekazywać wartościową wiedzę jak najszerszej grupie ludzi. Wielokrotnie na Twitterze kłócił się z resztą zarówno z politykami partii (nie)rządzacej jak i z politykami
myślę że pan Jakub potrafi się obronić sam,


Jak na razie to nie odpowiedział nikomu kim jest i w jaki sposób jest kompetentny do komentowania sektora energetyki.
Pokusiłem się sam o wyszukanie informacji i z tego, co znalazłem na jego prywatnej stronie internetowej, pisane w osobie trzeciej (sic!) to jest właśnie takim młodym specjalistą od wszystkiego.

ale tylko napomknę że komentował dla wszystkich, z lewa jak i z prawa.


Ty no popatrz.
Spoko, połowa zaczepnych pytań "kto to jest" będzie od wykopowego altrightu. Wiedzą kim łon jest mniej więcej ale będą żmijki kąsać w każdy sposób bo w merytoryce będzie im, jak wiadomo ciężko potem.


@nyanian: To może Ty mi wytłumaczysz. Nie zapytam kim ten człowiek jest, bo przeczytałem. Pisarz, eseista, poeta, prawnik etc. Ale w jaki sposób stał się specjalistą od energetyki? Bo z jego bio nie wynika aby miał cokolwiek z