Wpis z mikrobloga

Mili Państwo, zapraszam na #ama w poniedziałek (22 lutego) o godzinie 18:00.

Bardzo chętnie odpowiem na Wasze pytania, zwłaszcza te dotyczące gorących tematów energetycznych, takich jak blackout w Teksasie, sytuacja wokół gazociągu #nordstream2, losy polskiego górnictwa czy polski program jądrowy.

Do zobaczenia!
JakubWiech - Mili Państwo, zapraszam na #AMA w poniedziałek (22 lutego) o godzinie 18...

źródło: comment_1613680309krQfVJzBKX6DzrOhrgJJIl.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No ale co ja mam ci poradzić, że nie potrafisz wpisać w google imienia i nazwiska i wydedukować jaka jest główna aktywność gościa?


Pisałem kilkukrotnie - wyguglowałem. Wiki i jego bio na JEGO stronie mówią o wszystkim tylko nie o energetyce.
Jeżeli chodzi o aktywność gościa w zakresie energetyki właśnie, pozwól, że wkleję to samo co napisałem kilka wpisów wyżej:

Powiem więcej - przejrzałem radosną twórczość tego pana. I jest doskonałym. Tyle, że sofistą. To, co pisze aż ocieka komunałami, rzeczami oczywistymi. Na każde bardziej szczegółowe pytanie odpowiada atakiem bez merytoryki.
  • Odpowiedz
@Flypho:

Chociażby dlatego, że 3/4 "artykułów" na tej stronie nie jest nawet podpisana xD.


Wiadomości, które są tylko przepisaniem informacji z innych portali, mają tylko podane źródło. Reszta artykułów ma normalnie podanego autora. Standardowa praktyka na portalach informacyjnych.
  • Odpowiedz
A kim takim jest ten wszechwiedzący Jakub Wiech, że nawet nie musi się przedstawiać inaczej jak z imienia i nazwiska? Chyba kimś ważnym?


@zeus_pl: poetą, eseistą i dziennikarzem. Przynajmniej sam tak o sobie pisze.
  • Odpowiedz
No jak to jest zacne, to dokad my zmierzamy. Sredniej jakosci pismak.


@wlafar: Może, nie bronię gościa, ale nie ma pewnie tym kraju wielu pismaków w wieku 28 lat z takim dorobkiem:

- w lipcu 2018 roku został zastępcą redaktora naczelnego serwisu Energetyka24
- nominowany do nagrody w kategorii "Dziennikarstwo Specjalistyczne" w konkursie Grand
  • Odpowiedz
ale nie ma pewnie tym kraju wielu pismaków w wieku 28 lat z takim dorobkiem


@Kopite: czekaj, czekaj. Może nie pismak, ale znam człowieka, który:
- w wieku 25 lat został szefem gabinetu politycznego i rzecznikiem mon
- w wieku 26 lat został członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej i spółki Energa Ciepło
  • Odpowiedz
@Flypho: Portal branżowy nie jest portalem informacyjnym na temat danej branży? Dobra, bez sensu ta dyskusja. Zero konkretów, próba łapania za słówka.
  • Odpowiedz
Zero konkretów, próba łapania za słówka.

Ale co ja mam teraz zrobić przegląd jakiejś przypadkowej stronki na twoje życzenie? xD 100 zł za stronę. Nie ma problemu. Napisz na priv.
@zobq:
  • Odpowiedz
@Flypho:

Ale co ja mam teraz zrobić przegląd jakiejś przypadkowej stronki na twoje życzenie


Najpierw pierdzielisz, jak to energetyka24.com to Fakt, a jak pytam "dlaczego?" to krzyczysz, że 100zł się należy xD. Typowy wykopek, który jest ekspertem od wszystkiego xD
  • Odpowiedz
@zobq:
To ja cię zapytałem wpierw - dlaczego nie jest, skoro artykuły do niego piszą jakieś nołnejmy bez wykształcenia ani doświadczenia w branży. I tyle. Przeklejanie artykułów z Reddita i Wykopu to nie jest dziennikarstwo.
  • Odpowiedz