Wpis z mikrobloga

@Rysiuzgrabazem: A masz jakieś konkretne zastrzeżenia do JW, w sensie jakieś wypowiedzi, w których wychodziła jego ignorancja? Nie znam się na energetyce kompletnie, widzę, że w komentarzach zbiera spore bęcki i zastanawiam się po prostu czy to z powodu jakiś głupot, które kiedyś mógł powtarzać. Bo wypowiadał się chyba sporo i jest dość popularny.
  • Odpowiedz
@szybki_lolo: gość ma 10 artykułów. Słownie DZIESIĘĆ i jakieś tam wiersze pisze o czekoladzie. Totalny noname. Wystepuje w TVP I RADIU JEDYNCE.
Najwiekszym jego życiowym osiągnięciem jest STAŻ w URE.
I ON CHCE UDAWAĆ EKSPERTA OD ENERGETYKI? Jednej z najbardziej skąplikowanych branż jakie istnieją?
Co on osiągniął? Kim jest? Rownie dobrze można zrobić ankietę na ulicy i wielce prawdopodobne będzie to że dostaniemy lepsze odpowiedzi niż od Niego.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Rownie dobrze można zrobić ankietę na ulicy i wielce prawdopodobne będzie to że dostaniemy lepsze odpowiedzi niż od Niego.


@Rysiuzgrabazem: No nie wiem, przeciętna osoba z ulicy nie wydała raczej książki na temat energetyki, jakiejkolwiek jakości by tak książka nie była. Ale rozumiem zastrzeżenia, włączyłem przed chwilą wywiad jaki przeprowadził z nim Otoka (którego szczerze mówiąć nie cierpię) i jest słabo – bardziej brzmi na chłopka, który po prostu potrafi
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: Aż tak ostro to bym go nie określał, jestem poniekąd ciekawy co ma do powiedzenia, bo to chyba pierwsza medialna osoba z prawej strony, która aktywnie walczy z negowaniem AGW. Kojarzę go tylko z tego śmiesznego wywiadu dla Telewizji Republika no ale to nie dlatego, że jakoś super zabłysnął, tylko dlatego, że prowadzący rozmowę robił z siebie debila. Także mam nadzieję, że będą na stanowisku jakieś energo-mirasy, które go
  • Odpowiedz