Wpis z mikrobloga

@Flypho:

To ja cię zapytałem wpierw - dlaczego nie jest, skoro artykuły do niego piszą jakieś nołnejmy bez wykształcenia ani doświadczenia w branży


Wziąłem jeden z artykułów na głównej stronie. Podany autor (dr inż.), wymienione źródła. Jeśli to jest poziom faktu to xD.
Toczymy tę dyskusję już przez kilka wypowiedzi i ani razu nie poparłeś swojego oskarżenia jakimiś sensownymi argumentami. Jedynie co robisz, to kręcisz ciągle gównoburzę z "xD" na
  • Odpowiedz
Czyli podsumowując: na 10 artykułów, 1 jest nawet niezły, 1 jest dobry, a 8 to bełkot przypadkowych ludzi.


@Flypho: Serio, co jest bełkotem. Ja naprawdę z chęcią dowiem się, czemu mam unikać wiedzy z energetyki24. Że podają nieprawdziwe informacje, że manipulują.

A jedyne co widzę, to narzekania przypadkowego wykopka, że dziennikarze z portalu energetycznego, to przypadkowi ludzie. Skoro podają rzetelną informację (chyba, że nie, wtedy z chęcią posłucham o ich
  • Odpowiedz
@Flypho: Zresztą, wykopany przez ciebie jeszcze dziś artykuł:. Gdzie tu autor? Nagle brak autora nie przeszkadza?

Naukowy. Dziękuję za uwagę xD


Gazeta prawna to naukowy portal? xD
Wykopek-specjalista od wszystkiego i jeszcze hipokryta, klasyczne kombo xD
  • Odpowiedz
Akurat trafia w moj docel, ciekawe co powie na temat deweloperow co placa 12 zl za punkt gdzie instalacja w mieszkaniu wychodzi za 500 zl a w kosztorysie 15 tysiecy za instalacje.
  • Odpowiedz
jeśli są po twojej myśli xD

@zobq:
Energetyka to poważna i szanowana nauka. Polityka to plotki i kłamstwa starych dziadów. Czujesz różnicę? Polityka nawet nie ma prawa aspirować do miana nauki.
  • Odpowiedz
@Flypho:

Polityka nawet nie ma prawa aspirować do miana nauki.

Nie chcę cię szokować, ale jest coś takiego jak politologia. Rozumiem, że artykuły o polityce, mają sens jeśli są pisane przez politologa?

Energetyka to poważna i szanowana nauka. Polityka to plotki i kłamstwa starych dziadów.

I twierdzisz, że nigdy energetyka nie łączyła się z polityką?
  • Odpowiedz