Wpis z mikrobloga

Eh dlaczego nie uprzedzali, ze w tym kraju loszki to takie coorwinoxy? Nie da się spotkać singielki, każda zajęta i chce robić swojego faceta na boku. Dlaczego nie uprzedzali o tym jak się miało 12 lat? Tylko gadali wszędzie, ze takie rzeczy robią faceci jedynie... Jak ktoś nie zaklepał se laski w szkole to potem ma totalnie #!$%@?. Każda jedna ma multum syfu do ukrycia, dlatego tak pieprzą o zaufaniu itd #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fifka23: ja czasami mam wrazenie, ze stoje po stronie różowych według wykopu, bo trafiam na same fajne i to ja okazuje sie największym #!$%@? XDD Wydaje mi sie, ze przeciwieństwa sie przyciągają i trzeba grac tego gorszego
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa:

Oczywiście, ze nie chodzi o 100%. Prawdopodobnie 95%. I dlaczego mam się pogodzić z #!$%@?? Chcesz to dawaj przyzwolenie na to. Ja nie dam


Wyjdź z piwnicy w swojej głowie i opuść podobnych sobie kolegów przegrywów. Być może doznasz kiedyś smutnego olśnienia, że rzeczywistość wygląda inaczej, a problem jest przede wszystkim w Tobie samym.
Jako facet, mąż, ojciec mogę to samo powiedzieć - zastanawiam czy mieszkamy na tej samej
  • Odpowiedz
Wszystkie możliwe badania potwierdzają, że mężczyźni zdradzają częściej, ale ty oczywiście wierzysz tylko w te, które potwierdzają twój dysonans xD


@pianinka: Po 1 absolutnie nie wszystkie i jest to bullshit, po 2 dawno poddano w wątpliwość sens tych badań bo A) Kobiety mega kłamały nawet w anonimowych ankietach B) Kobiety 3/4 przypadków kiedy dochodzi do zdrady nie uważają za zdradę C) Kobiety mają taki mechanizm obronny, ze praktycznie nigdy się
  • Odpowiedz
Wyjdź z piwnicy w swojej głowie i opuść podobnych sobie kolegów przegrywów. Być może doznasz kiedyś smutnego olśnienia, że rzeczywistość wygląda inaczej, a problem jest przede wszystkim w Tobie samym.

Jako facet, mąż, ojciec mogę to samo powiedzieć - zastanawiam czy mieszkamy na tej samej planecie.


@NieBendePrasowac: Panie facet mąż w 2020 dymałem 3 mężatki xD. Jestem pewien ze ich mężowie wręcz by mnie zlinczowali za te niby herezję które
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa:

Panie facet mąż w 2020 dymałem 3 mężatki xD. Jestem pewien ze ich mężowie wręcz by mnie zlinczowali za te niby herezję które wypisuje


Dlatego włąśnie jeszcze dobitniej widzę, że problem jest w Tobie... Na chwilę obecną prawdopodobnie nie jesteś zdolny do tworzenia normalnego, trwałego związku, gdzie celem jest coś więcej niż trochę emocji i seks.

Te trze mężatki o których piszesz - nie wierzę, że tworzyły ze swoimi
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: Nie, o to chodzi kolego ze nie każdej stronie zależy na związku. Świat jeszcze nie widział by (poza karynami i sebami, tam się wszystko wywraca zupełnie) kobieta starała się w stopniu zbliżonym do faceta o cokolwiek. Tak wygląda gruba większość małżeństw. GRUBA większość i ogromna szansa jest taka, ze Twoje tak samo wygląda. Mężatki zbajerowac jest dokładnie tak samo łatwo jak te wolne, jak nie łatwiej. Nie ma czegoś
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: PS Na jaka chwilą obecną chłopie, co ty pieprzysz? To laski nie są gotowe na żadne relacje. Zwyczajnie na nie NIE ZASŁUGUJĄ. Od 2.5 nie byłem w związku bo tego unikam. Na seksie mi nie zależy samym w sobie co od czasu do czasu mij organizm domaga się czułości ze strony bab, a dla nich czułosc to seks. Inaczej tego nie dostanę
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: widzę, że jednak gadasz jak smutni goście "specjaliści" od zdobywania kobiet... Czy ty w ogóle sobie wyobrażasz że istnieje inna rzeczywistość? Serio, jakbyś zobaczył w jakiej bańce żyjesz to przeżyłbyś ogromny szok. Że może istnieć małżeństwo (i to całkiem sporo), które co prawda się ze sobą kłóci, ale chcą po prostu razem iść przez życie - a nie dopóki nie znajdą sobie kogoś lepszego.

Dam Ci radę, upij żonę,
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: No czyli dokładnie tak jak mówiłam, jak badania przeczą Twoim domysłom to na pewno źle zrobione, a w ogóle to przekłamane xD Po ci jakieś lewackie badania jak masz swój chłopski incelski rozum, c'nie?
  • Odpowiedz
@pianinka: Wybacz, ale nie chce mi się z tobą szarpać, ale ty i tak przyszłaś tylko po to. To nie ja wykazałem te nieprawidłowości tylko inne instytuty, ankieterzy its. U nas odwoływał się do tego Lew-Starowicz m. In którego (a właściwie których) znam dość dobrze osobiście, bo próbowałem się u nich poskładać po tym wszystkim przez 2 lata
  • Odpowiedz
widzę, że jednak gadasz jak smutni goście "specjaliści" od zdobywania kobiet... Czy ty w ogóle sobie wyobrażasz że istnieje inna rzeczywistość? Serio, jakbyś zobaczył w jakiej bańce żyjesz to przeżyłbyś ogromny szok. Że może istnieć małżeństwo (i to całkiem sporo), które co prawda się ze sobą kłóci, ale chcą po prostu razem iść przez życie - a nie dopóki nie znajdą sobie kogoś lepszego.


@NieBendePrasowac: Bo to jest etap, który jest dawno za mną i okazał się nieprawdziwy. Masa facetów dalej tak myśli. I to ty jesteś w bańce i nawet tego nie sprawdzisz, bo się boisz co by było gdyby się okazało. Sorry, ale ja przestałem tak myśleć mając 19 lat. Specjaliści od zdobywania kobiet to bzdura, nic nikomu nie pomogą. Laski zaliczają na samych studiach takie ilości kolesi, ze kopara by ci opadła a Ty myślisz, ze trzeba się jakoś w tym wyspecjalizować by do nich dotrzeć? Przecież to jakieś jaja. Jak ktoś ma z tym problem to zdradzę sposób dla odważnych, który jednak jest mega skuteczny. Zapraszam na prv ;). Tez mam kumpli myślących, ze maja super kobiety. Bo wypierają wszystkie zdrady itd. Mogę teraz wlezc na fb, napisać im co robią ich baby, kiedy i z kim i oni w to nie uwierzą i tak. To są wasze związki.

"Ty jednak chory jesteś. Wyobraź sobie, że w każdej chwili mógłbym przejrzeć telefon i messengera, czasem coś przeczytam, ale nie mam parcia żeby lustrować wszystkie smsy i wiadomości. No tak, pewnie ma ukrytą aplikację randkową albo jakoś się
  • Odpowiedz
@NaopaK: Nie powiedziałbym. Jak się zastanowisz, to mówi się tak o każdym miejscu. Apki/strony zle, studia zle, domówki zle, imprezy na mieście zle. Moze to jednak z kobietami coś nie tak, skoro każde miejsce jest zle? Dlaczego w miejscach gdzie ja przebywam są zawsze #!$%@?, za to kolesie mega spokojni zazwyczaj? Ja parę lat temu byłem jak aniołek i powinienem aniołki przyciągać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz