Wpis z mikrobloga

Eh dlaczego nie uprzedzali, ze w tym kraju loszki to takie coorwinoxy? Nie da się spotkać singielki, każda zajęta i chce robić swojego faceta na boku. Dlaczego nie uprzedzali o tym jak się miało 12 lat? Tylko gadali wszędzie, ze takie rzeczy robią faceci jedynie... Jak ktoś nie zaklepał se laski w szkole to potem ma totalnie #!$%@?. Każda jedna ma multum syfu do ukrycia, dlatego tak pieprzą o zaufaniu itd #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 141
xDdddd

Jak was czytam to się zastanawiam czy mieszkamy na tej samej planecie. Serio


@Fifka23: Zapytaj jakiegokolwiek kolesia w przedziale 25-30 to ci powie jak jest. No albo kobiecie nie powie, żeby jej nie urazić. Generalnie każdy jeden największy coorwishon jakiego znam mówi tak jak Ty i nie ma sobie ani innym nic do zarzucenia. Standard. Lasek, które przyznają rację i powiedzą jak jest naprawdę jest bardzo mało, chociaż tu na
@Gilbert_Prukwa: poznaję rózne koleżanki w moim wieku mniej więcej 22-25 i fakt, z wieloma nie radziłabym się wiązać. Jednej oczy z orbit wyszły, że jestem z facetem już aż 3 lata.
No ale akurat nie zdrady. Żadna ich nie dopuszcza do siebie.
Nie zwalam. Ale zarówno kobiety, jak i faceci są #!$%@? warci


@Reaamu: Faceci żyją dosłownie po to w większości by ułatwić życie kobietom i są #!$%@? warci? To ciekawe. Większość jest jednak opór lojalna. I mimo, ze gdzieś ok 25 roku życia we mnie coś pękło i przestałem być kryształowy, zaczęły się dragi okazjonalne, imprezy, ruchanie to nie zrobiłem nigdy krzywdy żadnej babie. Traktuje je jak gadające pochwy, ale lubię je,
@Gilbert_Prukwa: No i trzeba dodac ze jak juz laska ma mały przebieg, jest wyględna to można wjezdzac all in ze jest #!$%@?ęta. Bogu dzięki, że trochę tych bab poznałem i nadal się z nimi spotykam bo po czasie mozna sobie wyrobic zdanie. Jesteś z laską do momentu jak ma u Ciebie profit, jestes zwykłą wyskocznią i popychadłem w zyciu takiej lochy. Jak to powiedział czarny coach ( ͡° ͜ʖ
@Gilbert_Prukwa: No Wam się nie podoba każda. Tak samo nam nie podoba się każdy. Lubisz duże cycki, to Ci się deska nie spodoba, kobieta lubi wysokiego, to nie weźmie niskiego. Nie kategoryzuj w sprawach kto kogo krzywdzi, gdy nie wiesz nic o danych relacjach. Ja w czasach siedzenia jeszxze na Tinderze tez pisałam z typami, którzy rzucali niemoralne propozycje, a na fb zwiazki od kilku lat. Nie znasz statystyk, polegasz jedynie
@Gilbert_Prukwa: Nie wiem jakiej kobiecie imponuje ilość zaliczonych cipek przez typa XD gdzie Ty żyjesz? Masz w otoczeniu 15-latki, które jedyne ja co patrzą to kasa, wyglad i popularność/branie?
Ja bym się brzydziła faceta, który wkłada pindola w każda dziurę, ale jeśli wg Ciebie to wskaźnik sukcesu No to
@Gilbert_Prukwa: Ja faceta szukałam i tam faceta znalazłam, ale pieprzenie w taki sposob jak Ty jest śmieszne. Gdybys miał w firmie 13 facetów, a 2 laski to jak myślisz, o czym by oni gadali? XD Jak łykasz wszystko jak pelikan, to się nie dziwie, że trafiasz właśnie na takie okazy o jakich piszesz, bo żadna normalna kobieta nie zwróci uwagi ja typa z takim podejściem jak Twoje
No Wam się nie podoba każda. Tak samo nam nie podoba się każdy. Lubisz duże cycki, to Ci się deska nie spodoba, kobieta lubi wysokiego, to nie weźmie niskiego. Nie kategoryzuj w sprawach kto kogo krzywdzi, gdy nie wiesz nic o danych relacjach. Ja w czasach siedzenia jeszxze na Tinderze tez pisałam z typami, którzy rzucali niemoralne propozycje, a na fb zwiazki od kilku lat. Nie znasz statystyk, polegasz jedynie na własnym