Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jmuhha: bo nie ma ochoty dzwonić do ciebie w tym momencie. im bardziej sapiesz tym on bardziej ma cie dosyć. posap jeszcze to będziesz dzwonić do zegarynki co najwyżej. nie bądź namolna.
  • Odpowiedz
@Tichy: okej, rozumiem to, ale dziwi to, ze on zamiast zadzwonic do mnie albo w drodze powrotnej nie dzwoni do mnie tylko rozmawia z kims innym
  • Odpowiedz
serio, pozwalacie na bycie olewaną przez swoich niebieskich?


@jmuhha: Sęk w tym że ty totalnie nie kumasz płci męskiej, facet nie bedzie zdawał ci relacji telefonicznych ze wszystkiego co robi bo NIE MUSI! Ty to nazywasz olewaniem a on świętym spokojem :)

To że ty lubisz sobie poklekotac do telefonu o byle czym nie znaczy że twój facet taki będzie.

Sam fakt że używasz określenia szmaty już mówi o tym że
  • Odpowiedz
@jmuhha:

PS. ty nie potrzebujesz faceta, ty potrzebujesz psiapsiółek z którymi bedziesz mogła sobie powisieć na telefonie i pier..... o duperelach.

Dorośnij.
  • Odpowiedz
@jmuhha: mnie akurat nie dziwi, jakby tak do mnie laska pisała to bym ją pognał. namolna desperatka wyzywająca inne osoby od szmat - taki obraz się wyłania z tej rozmowy. jeśli tak ciśniesz to serio nie dziwie się, że nie ma ochoty dzwonić - o ile faktycznie nie ma ochoty. może nie ma czasu a ty kręcisz dramę.
  • Odpowiedz