Wpis z mikrobloga

@FreakyYak: 1.5 to nie jest przypadkiem MEH?
W sumie dopłacając też nie wiele możesz mieć 1.6 204 KM (wersja GT) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja sam miałem dylemat w tamtym roku czy wziąć 1.4 140km, ale po wielu namysłach wziąłem 1.6 204KM.
Nie żałuje
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon: Tak de facto to zależy jaka wersja/jakie wyposażenie.
U mnie konfigurując w tamtym roku (zamówienie ostateczne poszło pod koniec lipca) wychodziło jakoś koło 6-7 tysięcy między 1.4 a 1.6.
Natomiast i tak skończyło się na modelowo innym, bo zamiast Ceed'a GT wybór padł na Proceeda GT
  • Odpowiedz
@M1xowy: Może kwestia zimy, ja wybrałem diesla bo spalanie jest świetne, nie ma tak strasznej turbo dziury jak w 1.6 i zasięg na jednym baku jest normalny. A napęd fwd zabija całą zabawę z mocnego silnika
  • Odpowiedz
@M1xowy: Akurat miałem nówkę sztukę z 5k km, z ciekawości czytałem też raporty na autocentrum i na grupie proceed na fb i każdy potwierdza wysokie spalanie.
Silnik naprawdę spoko, ale jest mało praktyczny i sporo osób go zmienia dość szybko, zasięg 400 km to troche slabo
  • Odpowiedz
@r3solver: Co użytkownik to inaczej, ja podzielam opinie z forum ludzi którzy mają właśnie spalanie takie jak moje. U mnie natomiast zasięg na full baku jest koło 550. Zasadnicze pytanie, mówisz o Ceed GT?
  • Odpowiedz
A napęd fwd zabija całą zabawę z mocnego silnika


@r3solver: Jako wieloletni użytkownik M3 a teraz Proceed GT zapewniam, że nie zabija. Zawieszenie jest wybitne. Bardzo dobry układ kierowniczy. Natomiast zabawę psuje powolna, automatyczna skrzynia biegów.
  • Odpowiedz