Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nutellowy: spotkałem taką laskę kiedyś, około 25 lat. No nie powiem, zadbana, swoje uzbierane oszczędności głównie pakowała w swój wygląd. Poza tym? No nic, żadnego hobby, oprócz gadania o romansach znajomych, imprezach i kto się czego dorobił. Wieczne komentowanie wyglądu koleżanek, kto się z kim puszcza, co chwila jakieś humorki, bo raz jakiś jej chad jej dał, a raz ją olał i spał u innej. No ale nie będę oceniał, więc
@nutellowy: Ostatnio mi koleżanka różowej mi powiedziała że modyfikacja aut jest głupia itd, stwierdziła że takiego hobby jest drogie i nieciekawie a te pieniądze wydane np. na liftowanie zawieszenia w terenówce można przeznaczyć na dobre wakacje w ciepłych krajach. Grzecznie jej powiedziałem czy ma podobną wartość na wakacje które wrzuciłem w auto, oburzyła się brakiem odpowiedzi i zaczęła mówić że nie znam życia XD
@nutellowy: zawsze mnie bawi, jak ludzie zamiast zająć się swoim smutnym jak #!$%@? życiem, lubią się przyglądać temu, co w wolnym czasie robią inni. Widać, że koleżanka z wiadomości to pewnie Netflix&chill, a o 20 "M jak miłość" to jest rozrywka na poziomie, a nie głupie gierki dla dzieciaków! Oczywiście nie wspomnę, że ta laska to na 100% glonojad przyklejony przez 20h dziennie do telefonu, nie to co ty, "stary #!$%@?",