Wpis z mikrobloga

Hej!
Trzy lata temu dodałem wpis: https://www.wykop.pl/wpis/30046783/taka-naszla-mnie-mysl-po-walentynkach-ze-ciekawe-i/
gdzie zastanawiałem się jaka część mirko przez dokładnie 3 lata wyjdzie z przegrywu.
Dzisiaj, równo co do dnia, wracam do was z ankietą która obiektywnie(( ͡° ͜ʖ ͡°)) wykaże jakiej części z was się udało lub też nie udało.
Życzę miłego dnia ()


#glupiewykopowezabawy #gownowpis #zwiazki #tfwnogf #tfwnobf #wygryw #przegryw #ankieta

Wyszedłeś z przegrywu przez ostatnie 3 lata?

  • Tak 27.1% (927)
  • Nie 27.9% (953)
  • Nie byłem przegrywem 35.4% (1210)
  • Stałem się przegrywem przez ostatnie 3 lata 9.7% (331)

Oddanych głosów: 3421

  • 170
  • Odpowiedz
@MrPickles: Żadna, w dodatku z innego miasta. Bardziej doceniłem swoje miasto, ludzi których tu mam i znam i nie zamienię tego wszystkiego na jakąś tam babę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: A Tobie życzę aby się układało ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknov: przez ten czas wyjazd do UK, poznałem masę nowych ludzi i ogólnie się otworzyłem na nich, przeżyłem dwa związki (obydwa pod koniec toksyczne, ale niczego nie żałuję) i powoli układam sobie życie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknov: o widzisz :D ja zostałem na stałe i nie wracam. Chyba że za 10 lat jak sytuacja w Polsce się poprawi ;)
Ogólnie to jak ty się trzymasz mireczku? Jakieś nowe doświadczenia przez te 3 lata? Wiem, że niby nie wyszedłeś z przegrywu ale coś się musiało zmienić.
  • Odpowiedz
@PrzThim: Całkiem spoko, wróciłem do Polski tak jak planowałem. Znalazłem pracę w zawodzie. Jako, że ogólnie nie lubię wychodzić to pandemia mi lekko na rękę. Powoli uczę się japońskiego i zbieram kasę na wyjazd. UK to był taki trial, test żeby zobaczyć jak to jest mieszkać samemu za granicą. A że nie było źle to teraz chciałbym na dłuższy okres ale do Japonii. Zobaczymy za 3 lata ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknov: o kurdi nawet nie pamiętałem że zaplusikowałem taki wpis. Przez ostatnie 3 lata dużo się zmieniło i mogę uznać że wyszedłem z przegrywu. Poznałem dobra paczkę znajomych, różową z którą teraz jestem, lekko wyrobiłem swój bebzon i poprawiłem samoocenę. Czuję się o wiele lepiej niż w czasach w których byłem przegrywem piwniczniakiem, choć cały czas jest pole do poprawy. Mam nadzieję że nie wrócę do stanu sprzed tych 3
  • Odpowiedz
@Darknov: o panie... Za te 3 lata 5 razy zmieniałem miejsce zamieszkania, 3 razy kraj i 3 razy miasto, znalazłem w miarę pracę (ale aplikuję do gigafactory, #!$%@? raz się żyje) był pierwszy chwilowy różowy,toksyna ale stworzona jakby dla mnie i z nią ehh.. poznałem co to seks. Potem po rozstaniu wpadałem w alkoholizm i szalone nocne życie, uzależniłem się na całego i miałem na tyle dosyć że planowałem abstynencję
  • Odpowiedz
3 lata temu byłam pewna siebie, chudsza i mniej zakompleksiona (zanim się wykopki odezwa że się roztylam 174cm i z 55kg zrobiło się 63). Miałam większe "branie", na koncertach czy w pubie znalazła się jakaś osoba która zagadała albo ja zagadałam i się jakoś kręciło. Z osoby która wychodziła do znajomych przynajmniej raz w tygodniu siedzę w domu i wgl nigdzie nie chodzę, ograniczyłam znajomych do pojedynczych osób. Stałam się większym samotnikiem
  • Odpowiedz
@Darknov: bez licznych operacji nie da się, ja naprawiłem zęby żeby nie wystawały jak u murzyna, kolejne operacje idą, ale zdążę może do 40 roku życia, a dla zawszonych p0lek palcem nie kiwnę
  • Odpowiedz
@Darknov: fajne przypomnienie, możesz zrobić wpis o kolejne 3 lata? albo nawet 5? Daj nam wykopkom trochę więcej czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz