Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody

W tym roku chce kupić jakieś ciakawe auto z mojego rocznika. Takie do wożenia się raz w miesiącu, na weekend, po mieście i okolicach. Cena do 10, no max 12k. Rok 91, automat.
Mój typ póki co to Mercedes w201 190e. Czyli taki już trochę złomek, z podstawowym silnikem który nie robi szału. Auto do którego sobie dam drewniana kierownice i wymienię felgi i dzięki temu będę szczęśliwy. Czyli za mała kasę będzie dawał jakąś tam frajdę.
Jakie są wasze typy z tego rocznika? Może ktoś mnie jeszcze zainspiruje czymś
ImeNs - #motoryzacja #samochody

W tym roku chce kupić jakieś ciakawe auto z mojego...

źródło: comment_1613306219fvoPV5QDHTTw2aMkRoZgQc.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mjnck: spalania nie boję się. Mam swoje główne auto co pali mi ponad 20l. Co prawda gazu, ale jednak. Tym bardziej jak ma być to zabawka, to jak będzie coś tam więcej paliła, to się nic nie stanie. No i ile to nadal będzie w rozsądnych granicach, a nie ze 100 na 100
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepies: jak manual to można dekielek tylny ze skrzyni 190tkowej zostawić i napęd dalej jest na linkę :) w automacie pewnie analogicznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepies: nie kojarzę za bardzo konstrukcji starszych automatów. Ale pewnie coś z w124 da radę dopasować bo tam były m111 i liczniki na linkę
  • Odpowiedz
@mjnck: to już chyba łatwiej będzie mi zaakceptować wygląd w124 niż się tak bawić

Przed chwilą oglądałem olx z tym modelem. #!$%@?, ja mniej parę lat temu dałem za w211 z 3.2 pod maską xD
  • Odpowiedz
@mateusz-rafal-rachanski: jest Mercedes w cabrio z twardym dachem, ale to nie ten rocznik który szukam.

Coraz bardziej zaczynam podejrzewać ze jesteś wysłannikiem mojego kumpla co mnje namawia na cabrio bo sam teraz kupuje mx5 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
W tym roku chce kupić jakieś ciakawe auto

Mój typ póki co to Mercedes w201 190e


@ImeNs: no to weź się zdecyduj :>
Już lepiej jakiegoś Saaba, byłoby bardziej ciekawie. Może Forda Probe, Mazdę 929, dopasionego Passata B3/B4, Corrado, Volvo 480, Sierrę XR4i...
  • Odpowiedz