Wpis z mikrobloga

@Zordon_: a spod świateł nie ma najmniejszych szans z 5 metrowym Superbem 2.0 TFSI w czterobucie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poniżej 5.5s w prawie 5 metrowej skodzie vs 7.6 w manualu w rasowym coupe

I nie mówię tu że Skoda jest lepszym autem od GT86 bo nie jest, tylko temu ostatniemu brakuje trochę pary. Nawet nie mocy, a momentu bo 200Nm dziś to takie meh. Jakby to
@Bosayerba: Gt86 to specyficzne auto. Małe sportowe coupe ktore głównie nadaje sie do łatwego driftowania gdzie sie da niz do czegokolwiek wiecej. Silnik ma zdecydowanie za mała moc, a krzywa momentu ma dołek w średnich obrotach. W efekcie albo jedziesz eko albo musisz polować go na wysokich obrotach.

Wrażenia z jazdy sa cudowne ale dzisiaj byle hatchback robi ta toyote. Szczególnie ze wygłupiać sie mozna czasami a na codzień bedziesz miał
@cwlmod: To jakieś info z dupy miałem, ale fakt faktem wygląda zajebiście i dość nowocześnie w porównaniu do np Zetki. Zresztą Nissan to ma #!$%@? i klepie GTRa od 10 lat prawie bez zmian, a nazwa skyline zaginęła na zawsze ;/.
@reakwon: Gt86 tez najmłodszy nie jest. W tym lub przyszlym roku dopiero nowy model wychodzi zsilnikiem mocniejszym o 20 lub 30 koni wiecej.

Sam nie wchodziłem głęboko w temat gt86 wiec moze info masz dobre ale szczerze trudno mi jest w to uwierzyć.
@reakwon: Są spoko. Tez sie interesowałem toyotka przez chwile ale ostatecznie postawiłem na hyundaia i30N. Gdybym wiedział o tych pakietach podniesie ja mocy to moze byc sie mocniej zastanowił. Bardzo mi brakuje w hyundaiu rwd ktore mam w e36
@cwlmod: Tak naprawdę to oprócz BMW jest tylko parę marek które oferują RWD czy AWD z dołączanym przodem, to już nie lata 90 gdzie Japonia wydawała w miare tanie sportowe auta z napędem na słuszną oś. Ostatnio zacząłem interesować się Mark X, wygląda zacnie :D.