Wpis z mikrobloga

Siemka mirki
Dzis przychodze do was z dziwną sytuacją, mianowicie wczoraj kolo godziny 19 ziomek zjadl blisko 4g golden teacher wywar + sok z cytryny (Dla tych w temacie witamina c podbija dzialanie psylocybiny) na 1 raz Ziomek kolo 20 poczuł efekty. Siedziałem z nim caly czas, #!$%@?ło mu (Uciekające i drżace oczy, odcinało go "spał" przez minute po czym nagle gwałtownie się budził patrzył na wszystko a najbardziej na mnie. O godzinie 22 musialem znikać, jednak nie moglem go zostawic samego, zadzwonilem po ziomka, jednak TRIPOWICZ musiał zostac sam na okolo 10minut. Jak przed chwila spał i nie mogl wstac z łóżka tak poszedl do kuchni i mial "wizje nożowe" po czym COŚ kazalo mu uciec z kuchni wiec postanowił wziąść prysznic w ubraniach. Po zejsciu tripu mówił ze widział wiedźmy, opisywal też ze widzial miejsca w ktorych dziś juz był tylko leżało tam jego cialo a on byl duchem
Zauważyłem jeszcze drgawki, latające oczy, i po peaku oczy zaczeły mu uciekac tak ze bylo widac same białka. Były też takie akcje ze ziom lezal nagle siadal na lozko i zaczal lixac sciane kołdrę itp.
Co o tym myślicie?
#narkotykizawszespoko #psylocybina #narkotyki
  • 30
@elus2137
Dawka o wiele za duża jak na pierwszy raz, ale mimo wszystko myślę, że Twój ziomek ma duże problemy wewnętrzne, albo coś mu się uaktywniło(być może schizofrenia). Prawdopodobnie nawet połowa tej dawki by mu zaszkodziła.

Ps. Z tego co wiem to w cytrynie nie chodzi o witaminę c, ale o kwaśne środowisko.
O ile dobrze pamiętam w takim środowisku psylocybina jest konwertowana do psylocyny.
@elus2137: jebniety jesteś jak 5g grzybów na 1 raz bierzesz chyba, ze jakieś słabe były XD nigdy bym ziomkowi nie dał na 1 raz więcej jak 2.5 a co dopiero 4, ja tez wywar robiłem to podobno mocniejszy ale bez przesady
Dla tych w temacie witamina c podbija dzialanie psylocybiny)


@elus2137: nie, nie podbija

Siedziałem z nim caly czas, #!$%@?ło mu (Uciekające i drżace oczy, odcinało go "spał" przez minute po czym nagle gwałtownie się budził patrzył na wszystko a najbardziej na mnie.


@elus2137: nie #!$%@? mu tylko miał głębokiego tripa, nie chcislbym mieć ciebie jako opiekuna podróży:/
@elus2137: i pierwszy raz poszło coś nie tak?

Trzeba było spróbować nawiązać z nim kontakt i jakos pomoc. Jeśli to by nie zadziałało trzeba było dac mu benzo bo raczej nie był to dla niego pozytywny trip.

A jeśli pytasz co się wydarzyło, to wyglada jak psychoza, może nie czuł się komfortowo wśród ludzi może coś innego.

Opowiadał o tym co się wydarzyło?

Uważaj na niego, żeby sobie krzywdy nie zrobił