Wpis z mikrobloga

Siemka mirki
Dzis przychodze do was z dziwną sytuacją, mianowicie wczoraj kolo godziny 19 ziomek zjadl blisko 4g golden teacher wywar + sok z cytryny (Dla tych w temacie witamina c podbija dzialanie psylocybiny) na 1 raz Ziomek kolo 20 poczuł efekty. Siedziałem z nim caly czas, o----------o mu (Uciekające i drżace oczy, odcinało go "spał" przez minute po czym nagle gwałtownie się budził patrzył na wszystko a najbardziej na mnie. O godzinie 22 musialem znikać, jednak nie moglem go zostawic samego, zadzwonilem po ziomka, jednak TRIPOWICZ musiał zostac sam na okolo 10minut. Jak przed chwila spał i nie mogl wstac z łóżka tak poszedl do kuchni i mial "wizje nożowe" po czym COŚ kazalo mu uciec z kuchni wiec postanowił wziąść prysznic w ubraniach. Po zejsciu tripu mówił ze widział wiedźmy, opisywal też ze widzial miejsca w ktorych dziś juz był tylko leżało tam jego cialo a on byl duchem
Zauważyłem jeszcze drgawki, latające oczy, i po peaku oczy zaczeły mu uciekac tak ze bylo widac same białka. Były też takie akcje ze ziom lezal nagle siadal na lozko i zaczal lixac sciane kołdrę itp.
Co o tym myślicie?
#narkotykizawszespoko #psylocybina #n-------i
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Jakis_Leszek 1 raz poszlo cos nie tak, pilnowalem juz mysle koło 40 tripow, minimum 5 z nich było badtripami, ale nie az takimi. Mamy podejrzenia ze tripowicz choruje na schizofrenie, od 2 lat slyszy,widzi cos ale mi się nie przyznał przed tripem
  • Odpowiedz
od 2 lat slyszy,widzi cos ale mi się nie przyznał przed tripem


@elus2137: No to chyba mamy wyjaśnienie...

Oprócz tego taka dawka na mrozie to faktycznie słaby pomysł, chociaż jak 2 g na niego nie działało wcale to rzeczywiście mogło to być mylące.
Ja po 4 g to leżałem(a właściwie latałem) w śpiworze po ciemku przy dźwiękach szamańskich pieśni, bębnów i grzechotek( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie
  • Odpowiedz