Wpis z mikrobloga

@Rkschuwdu: chyba przestaja grac mierni gracze ktorzy przez brak gearu usprawiedliwiaja sobie ze nie wbili czegos tam xD, skoro gildie z obecnymy systemami daja sobie rade bez problemów to placz jest ze strony jak zwykle tych ktorzy i tak nie potrzebuja tego gearu
@Rkschuwdu: ale co tydzien dostajesz 1 gwarantowany item z posrod minimum 3, to juz od ciebie zalezy czy jestes leniwy czy nie i czy masz 1 item do wyboru ktory moze byc gownem czy 4/5/6 az do 9, trzeba cos wlozyc od siebie aby dostac gear a nie loot piniata jak w bfa gdzie przy koncowce 8.3 caly bank #!$%@? itemami z roznymi dziwnymi korupcjami etc, gdy dostawalem itemy z nzotha
@Rkschuwdu: pisze o tym ze casuala by chcialy loot za nic nie robienie, loota jest duzo jak robisz weekly aktywnosci, a nie #!$%@? stoisz w oribos i piszesz tickety do gmow ze nie mozna miec itemkow
@nairoht: nie przetlumaczysz. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że im ciężej się ubrać tym zdobycie itema jest bardziej satysfakcjonujące. Wystarczy zobaczyć sobie na classica, tbc czy wotlka gdzie na itemy trzeba było się postarać a nazwy przedmiotów pamiętam do dziś. Myślałem, że w końcu w sl Blizzard choć trochę powróci do tego co było, to już te #!$%@? casuale płaczą, chociaż w tydzień mogą spokojnie parę ugradow wyrwać. Fajnie jakby Blizzard
@szukammamy: ale czy ludzie nie mają dostępu do gearu że trzeba wszystko zmieniać? a z jakiej racji ktoś kto nie rajduje na mythicu ma mieć z niego itemy? proszę bardzo niech dadzą na m+ itemy na poziomie mythic rajdu ale z +20 to i tak będzie płacz bo ja stefcio który ma problem z przebiciem się na +10 nie może dostać gearu z +20 i blizzard szkaluje takich graczy - tak
@Tratarara co przetłumaczysz? Czy ja pisze ze ja mam problem z tym jak dropia itemki w raidach?
W tej grze łatwiej znaleźć kogoś kto gra dłużej niż 10 lat niz takiego co zaczyna, myślisz ze oni dalej by grali gdyby system w wowa był nieruszony od początku?

@nairoht co ci ludzie takiego zrobili ze byle Stefan grający 1h z 210ilvl az tak ci przeszkadza? Raidowalem hero/mitik od Siege of Orgrimmar do Tomb
@Rkschuwdu: Ależ mi nie przeszkadzają tylko przeszkadza mi to że stefanek wymaga aby miał gear na tym poziomie co gracze którzy poświęcają na to dużo więcej czasu i się bardziej angażują. Więc skoro stefanek 210ilvl chce mieć 225ilvl to niech stefanek przeskoczy barierę komfortu i robi trudniejsze rzeczy albo niech siedzi cicho ze swoim 210ilvl na który najwidoczniej zasługuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nairoht: ja nie rozumiem dlaczego Stefan grający 1h nie może mieć też szansy dostać dobry gear? Dlaczego go karać tym że mało gra i ma życie offline widocznie jakieś :) przecież za grę płaci tyle samo co Janusz grający 8h
Ludzie to jest tylko gra, a nie real life! Gra ma dawać rozrywkę i przyjemność, ale nie kosztem prawdziwego życia :)
@szukammamy: ale jeżeli dany gracz gra na poziomie hc i ma gear z hc to wszystko jest okej, a skoro chce mieć wyższy gear to powinien robić trudniejszy content, skoro komuś fun z gry sprowadza się do zdobywania przedmiotów powinien wiedzieć że to dość wymagające - nie rozumiem dalej, jaki fun jest mając przedmioty za darmo i dalej robić ten sam content na poziomie normala czy rando bg - gdyby nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nairoht: tylko żeby ten highendowy gear zdobyć i tak się trzeba napracować z tego co rozumiem, przecież za nic się go nie dostaje. A dla nolifów są achievementy, tytuły, unikatowe mounty itd
przecież za nic się go nie dostaje


@szukammamy: teraz juz nie, w bfa i wczesniej roznie bywalo i stad wielkie oburzenie ludzi ze "gear is gear", a nie losowy item z wypasina korupcja lub item z lfra z titanforge na mythic ilvl
@nairoht nie wiem, ja mówię o ludziach którzy słusznie narzekają ze im nic nie leci, a nie ze chcą mieć mythic gear nic nie robiąc.

Jak ktoś czyści całe np HC przez dwa tygodnie i dostaje jeden item, to coś tu nie halo.
@Rkschuwdu: Granie w WoWa dla gearu uwazam zla porazke xd to nie hack n slash. Gear jest tylko narzedziem do pokonywanie nastepnych challenge.

To jest tylko i wylacznie moja opinia.