Wpis z mikrobloga

@mtgosciu: Czy abs działa i czy mieścisz się między kanapą, a kierownicą. Ja jestem straszny kurdupel, a jak wsiadłem na duke 125 to miałem wrażenie że przy każdym hamowaniu przytrę ryjem o oponę.
  • Odpowiedz
@mtgosciu: W kratownicowych ramach KTMa trzeba zwracać uwagę na to jak wygląda rama. I czy nie ma luzów w główce ramy. Te ramy są bardziej podatne na uszkodzenia niż w innych motocyklach. Wystarczy niewielkie uderzenie przodem aby rama gdzieś się troszeczkę wygięła
Najlepiej jak byś ściągnął zbiornik paliwa i osłony i przyjrzał się ramie. Uszkodzoną ramę(mikro wycięcie) poznasz po tym że zazwyczaj lakier w tym miejscu odpryskuje i nie jest
  • Odpowiedz
@mtgosciu: Osobiście mega polecam Duke! Bardzo sprawna maszynka nawet na 125! Aktualnie go sprzedałem by kupić model poliftowy :P A jak zdam A to wleci albo nowe 390 albo używane 690 :) Zrobiłem swoim kilka tyś km i nic się nie działo a spalanie na kompie czasami spadalo do 2l :D

Polecam wersje z ABS oraz po zakupie wywalic Kata i kupić wydech - większa elsatyczność
  • Odpowiedz