Wpis z mikrobloga

Hej kochani. Nadszedł czas na szesnasty, ostatni odcinek. Dziękuję wszystkim, którzy obserwowali zmagania Umeraczyka w wyprodukowanej przeze mnie projekcji w simsach. Zapewne zdążyliście się dowiedzieć, jak zrytą potrafię mieć wyobraźnię XD dziękuję też samemu @Umeraczyk, który mnie zainspirował do stworzenia tego "dzieła". Dziękuję za komentarze, za dzielenie się na pw tym, co może być dalej w fabule i ogólnie, za fajną przygodę. Bardzo dobrze się bawiłam robiąc te odcinki () jeszcze dzisiaj wrzucę screenshota z godzinami w grze, trochę ich było i na pewno szybciej uda mi się dobić do 2137 godzin XD

Nie dziękuję moderacji, która była prędka do usunięcia wczoraj jednego screena, choć nie było na nim nagości miejsc intymnych, ani wulgaryzmów, za to nie jest prędka do usuwania żywych kobiet z cycem na wierzchu i tag wgw lata po gorących. Nie dziękuję a__s, która nie raczyła nawet krótko i treściwie odpisać na pw na moją prośbę o tag autorski. Nie mam ochoty nawet ich oznaczać, żeby nie było, że się zesrają znowu o byle co XD I nie dziękuję tym, którzy te screeny zgłaszali.

Myślę, że nie ma co robić opisu odcinka. Zobaczcie sami i dajcie znać, jakie zakończenie Wy sami podejrzewaliście i czy uważacie moje zakończenie za dobre, czy złe ʕʔ

Wołam @RiverStar, bo o to prosił xd

Zarys początku fabuły:
Umeraczyk Mirko to spokojny, wrażliwy chłopak z poczuciem humoru. Niestety, traci rodziców w tragicznym wypadku i zostaje sam w domu, na który ciężko zapracowali...Czy to wydarzenie odbije piętno na jego psychice? Czy chłopak sobie z tym poradzi? Czy da radę się utrzymać?


#umeraczykwsimsach
Sandrinia - Hej kochani. Nadszedł czas na szesnasty, ostatni odcinek. Dziękuję wszyst...

źródło: comment_1613138605UHeR4Kf0uj9KPFg3RLa0Oq.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach