Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4067
To nie jest #bekazkatoli
To jest #!$%@?. Usypiam wczoraj syna lvl 4.
- Tata. Dlaczego nie chodzisz do kościoła?
- Dlaczego pytasz?
- Bo ja nie chcę, żebyś poszedł do piekła.
- Kto Ci powiedział, że pójdę?
- Babcia. I ciocia. (rodzona siostra teściowej)
No #!$%@?. Będzie mi dziecko piekłem straszyć. Jeszcze raz to tej dewocie chyba wysprzęglę.
  • 188
  • Odpowiedz
@plusem-wyklety:

Nic nie zrobisz. Co najwyżej się zesrasz, bo przegrałeś już w momencie, kiedy wprowadziłeś swoje gamety w swoją wybrankę, aby stworzyć swoją genetyczną pół kopię, wiedząc jak religijnych masz członków rodziny; to że będą go "ewangelizować", było oczywiste, zwłaszcza, że to samice w wieku 30+ z Polski, a te prawie nigdy nie mają "rzutów obronnych" przeciw indoktrynacji religijnej.

Po za tym jak komuś chcesz wysprzęglić, to to robisz, a nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: nauka zawodzi w wielu dziedzinach, my nie znamy ponad 90% oceanów, tylko ignorant może opierać się tylko i wyłącznie na nauce. Są sprawy gdzie nauka tylko ma jakąś teorię, a ja jestem spokojny bo wiem że te kilkadziesiąt lat to tylko etap, ale masz swoje zdanie i ok, ja na siłę nie przekonuje innych do swojego.
  • Odpowiedz
@plusem-wyklety:
W 2015 zmarł mi ojciec. Na stypie jedna z ciotek do mnie zagadała: "widziałeś że obaj nie byli u komunii"? (mówiła o braciach ojca)
Odpowiedziałem że ja też nie byłem. Wiesz co usłyszałem?
"Tata teraz będzie miał ciężko się dostać do nieba".

#!$%@?ć stare dewoty, serio, ja #!$%@? (°°
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: Nie tłumacz jak ta "wiara" działa. Ja wierzę mocno, nikomu niczego nie narzucam, często rozmawiam w modlitwie bo to mi strasznie pomaga. Dzięki wierze jestem lepszym człowiekiem, ojcem i mężem. Oczywiście, że spotykamy wielu katoli ale wrzucanie wszystkich i wszystkiego do jednego wora jest równie głupie co zachowanie katoli.
  • Odpowiedz
@plusem-wyklety: powiedz mu jeszcze, że nie ma Św. Mikołaja, że dzieci wychodzą z krocza, i że po śmierci wszystkich zjadają robaki. Widzę, że świetnie znasz potrzeby małych dzieci, którym się budzi świadomość i zadają sobie pierwszy raz pytania co to jest śmierć. Widzę, że od razu chcesz wrzucić na głęboką wodę. "Niech zna życie gówniak". W rzeczy samej zasługujesz na plakietkę "Super rodzic".
  • Odpowiedz
@plusem-wyklety: ja kiedyś byłem ciekawy jako dziecko czy jest życie po śmierci i myślę sobie a zabiję się, sprawdzę z ciekawości. Potem nabrałem podejrzeń i do dziś ateista. Wdzięczny rodzicom że nigdy nie zmuszali do religijnośći, bo sami byli absolutnie neutralni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@quebec4: Co Ty #!$%@?? Ja #!$%@? jestem, że teściowa używa młodego jako narzędzia do "zmuszenia" mnie abym chodził do kościoła, a Ty jakieś pseudo filozoficzne wywody. Strasznie zryty musisz być skoro we wszystkim szukasz wielowymiarowości.
  • Odpowiedz