Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4067
To nie jest #bekazkatoli
To jest #!$%@?. Usypiam wczoraj syna lvl 4.
- Tata. Dlaczego nie chodzisz do kościoła?
- Dlaczego pytasz?
- Bo ja nie chcę, żebyś poszedł do piekła.
- Kto Ci powiedział, że pójdę?
- Babcia. I ciocia. (rodzona siostra teściowej)
No #!$%@?. Będzie mi dziecko piekłem straszyć. Jeszcze raz to tej dewocie chyba wysprzęglę.
  • 188
@plusem-wyklety: #!$%@? jak najszybciej bez skrupułów. Mnie babka straszyła piekłem i śmiercią rodziców. Całą podstawówkę miałem napady płaczu podczas zajęć bo bałem się, ze po powrocie do domu mamy już nie będzie. Dziś mam 24 lata i nadal cierpię na napady lękowe. Dopóki nie zamieszkałem z narzeczoną, która jest dla mnie niesamowitym wsparciem musiałem zasypiać z telewizorem/streamem bo w wieku 19 lat przed snem nie potrafiłem przestać myśleć o śmieci i
@plusem-wyklety: Wal luja na #!$%@?ę przy następnej okazji, nie odkładaj tego na później, bo za. parę lat będzie kilkadziesiąt

jeszcze raz to jej chyba #!$%@?

Zaznacz swoją pozycję z góry, jak morderca kogoś zabija to sąd nie mówi jeszcze raz to go zamknę. Tak samo zrób Ty. A jak wyjdzie z tego afera i zerwanie kontaktów z Tobą, to tylko na plus dla Ciebie, bo nie będzie kolejnych takich akcji.
Pamiętaj
@plusem-wyklety: po co ci tacy ludzie w twoim życiu
4 latka straszyć śmiercią, piekłem, karą wieczna, motywem umęczonej duszy to trzeba być pyerdolniętym
może od razu niech mu dziady poczyta, a potem do kościoła całować półnagiego trupa na krzyżu
zablokuj kontakt, bo babcia nie wnosi nic pozytywnego do życia twojego syna, a za chwilę będzie jeszcze gorzej
jeśli chodzi o wiarę katolicką to jeśli będzie chciał jak dorośnie do tej 20
@plusem-wyklety: może powinieneś przestać wysyłać dziecko do babki. Ty jej powiesz swoje, a ona przekonana o słuszności swoich działań i tak będzie manipulować dzieckiem. Wiem co mówię, bo mi moja babka też robiła wodę z mózgu jak byłem mały. Może nie będzie już straszyć piekłem ale do "paciorka" będzie dziecko zmuszać, apel jasnogórski też każe mu oglądać albo słuchać mszy lub jakiegoś ziarna (serio, mi tak kazała xD), jak zostawisz małego