Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4067
To nie jest #bekazkatoli
To jest #!$%@?. Usypiam wczoraj syna lvl 4.
- Tata. Dlaczego nie chodzisz do kościoła?
- Dlaczego pytasz?
- Bo ja nie chcę, żebyś poszedł do piekła.
- Kto Ci powiedział, że pójdę?
- Babcia. I ciocia. (rodzona siostra teściowej)
No #!$%@?. Będzie mi dziecko piekłem straszyć. Jeszcze raz to tej dewocie chyba wysprzęglę.
  • 188
  • Odpowiedz
No #!$%@?. Będzie mi dziecko piekłem straszyć. Jeszcze raz to tej dewocie chyba wysprzęglę.


@plusem-wyklety: Nie ma nic gorszego niż mamusie które mówią ci jak masz wychowywać dziecko i jeszcze robią to za plecami. Ochyda.
  • Odpowiedz
powiedz mu jeszcze, że nie ma Św. Mikołaja, że dzieci wychodzą z krocza, i że po śmierci wszystkich zjadają robaki.


@quebec4: Bo tak jest, tak wygląda życie. Dzieci nie rodzą się z kapusty, nie przynosi ich królik, wychodzą z krocza, a po umieszczeniu zmarłego w grobie nie teleportuje się nagle do innego wymiaru xD
  • Odpowiedz
@plusem-wyklety: Wydaje mi się, że nie byłabym tak mocno oburzona, a raczej tłumaczyłabym małemu, że nie zawsze to, co mówią inni ludzie, to prawda... Ludzie czasem celowo kłamią, a czasem wierzą w to, co mówią (bo np. ufają temu, od kogo to usłyszeli), ale to jeszcze nie znaczy, że mają rację, a to, co mówią, to prawda... Dlatego warto być sceptycznym i kierować się zdrowym rozsądkiem.

Jak nie babcia, to może
  • Odpowiedz
@DeoLawson: mój nieochrzczony będzie miał w tym roku 10 level żadnych problemów jak dotąd, komunia powinna być w tej klasie z powodu korona wirusa później wypadła, zyskałem rok rozwoju żeby jeszcze bardziej miękko weszło nie uczestniczenie w cyrku.
Z tym że wiele religijnych ludzi w moim otoczeniu nie ma.
A jak sie pojawiają są filtrowani
  • Odpowiedz
  • 6
Stwierdzam, że odkąd pamiętam to zawsze było strasznie piekłem. Zawsze księża zastraszali o piekle. A jak piekła niema to nie ma strachu i kościół traci sens w obecnej postaci. Oni musieli by się szczerze zreformować do tego co naprawdę głoszą ale to oznacza życie w posłudze dla innych, skromnie i z pokorą. Niemożliwe dla takich spasionych hien.
ErroL - Stwierdzam, że odkąd pamiętam to zawsze było strasznie piekłem. Zawsze księża...

źródło: comment_1613161153oKDdmaTAbV4qMVhpXsG5rN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz