Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4067
To nie jest #bekazkatoli
To jest #!$%@?. Usypiam wczoraj syna lvl 4.
- Tata. Dlaczego nie chodzisz do kościoła?
- Dlaczego pytasz?
- Bo ja nie chcę, żebyś poszedł do piekła.
- Kto Ci powiedział, że pójdę?
- Babcia. I ciocia. (rodzona siostra teściowej)
No #!$%@?. Będzie mi dziecko piekłem straszyć. Jeszcze raz to tej dewocie chyba wysprzęglę.
  • 188
  • Odpowiedz
@ssehflodur: Do tej pory nauka nas nie zawodzi, dlaczego miałaby nas zawieść akurat teraz w przypadku najdłużej nieudowodnionej teorii w historii ludzkości? Tylko dlatego ze ci smutno będzie odejść w niebyt? Nie bój sie, spotkało to każdego przed tobą i spotka każdego po tobie. To normalne i nie ma w tym nic złego.
  • Odpowiedz
@NaopaK: kolejny który nie docenia dzieci. spokojnie, dziecko ogarnie koncept tego że babcia pieprzy głupoty. zreszta nawet nie musi zaprzeczać temu co dziecko usłyszało od babci. tylko to, że to wierzenia babci i to tylko jej zdanie, sa inne zdania na świecie i nikt nie przymusza go do konkretnej religii. Jak ci sie kiedyś dziecko zdarzy, to traktuj je od poczatku jak człowieka, zaskoczy cię dzięki temu pozytywnie nie raz.
  • Odpowiedz
@plusem-wyklety: Chrześcijanie nie ogarniają swojej religii. To samo Polacy. Sama modlitwa która ma działać jak mantra i medytacja jest #!$%@? przez wierzących. Zamiast pogrążyć się w modlitwie, wyciszyć, odciąć od świata na chwilę co dobrze wpłynie na nas samych to każdy modli się na głos.

Odmawiasz różaniec w grupie to cała rodzina #!$%@? na głos te same słowa. Każdy w innym tempie, innym tonem głosu. Ja #!$%@?... Jak chcesz się pomodlić
  • Odpowiedz
To jest #!$%@?. Usypiam wczoraj syna lvl 4.

- Tata. Dlaczego nie chodzisz do kościoła?

- Dlaczego pytasz?

- Bo ja nie chcę, żebyś poszedł do piekła.

- Kto Ci powiedział, że pójdę?

- Babcia. I ciocia. (rodzona siostra teściowej)

No #!$%@?. Będzie mi dziecko piekłem straszyć. Jeszcze raz to tej dewocie chyba wysprzęglę


@plusem-wyklety: Haha, poczytaj dziecku na dobranoc:

https://www.wykop.pl/wpis/55505145/margot-michal-szutowicz-zostanie-matka-dziecka-dru/
  • Odpowiedz