Wpis z mikrobloga

@Wedam: co #!$%@? telewizja miała robić w sprawie podnoszenia podatków oprócz informowania o tym że owe podatki są podnoszone? Mieli kamerami w sejm rzucać? Czy wozami transmisyjnymi rozjezdżać posłów wychodzących z wiejskiej?
  • Odpowiedz
@Wedam: Epokowa chwila gdy polityk Konfederacji mówi coś sensownego. Od siebie dodam, gdzie były media podczas protestu przeciwko zmuszaniu kobiet do rodzenia uszkodzonych płodów? Informowali o tym, i co dalej w tej sprawie? Teraz nagle obudzili się, gdy sprawa dotyczy ich.
  • Odpowiedz
@Wedam: Ale dlaczego media miały protestować skoro nie protestowali nawet sami zainteresowani. Przecież nawet Dziambor nie stał pod sejmem i nie protestował.

Media zrobiły to co do nich należało. Informowały o tych zmianach i w większości robiły to krytycznie patrz TVN.

Konfederacja nigdy, ale to nigdy nie może skrytykować PISu tylko zawsze musi stanąć w rozkroku.
  • Odpowiedz
@GordonL jeśli Twoim zdaniem podejście tvnu i konfy do wszystkich tych debilnych ustaw pisu w stylu piątki dla zwierząt czy podwójnego opodatkowania spółek komandytowych było takie samo, to srogie piguły sobie zarzucasz Sebastianie xD
  • Odpowiedz
gdzie były media podczas protestu przeciwko zmuszaniu kobiet do rodzenia uszkodzonych płodów?


@Phyrexia: a co, spodziewałaś się, że wtedy też powinni pokazywać czarny ekran przez cały dzień?
  • Odpowiedz
@Wedam: to nie jest Rigcz, to jest rozmywanie, racjonalizacja problemu o którym aktualnie się mówi. To typowe szkodnictwo, które po części daje władze PiSowi, bo ludzie skłóceni i sami ze sobą walczą. To jest prymitywne, jak krzyki o prawach mężczyzn za każdym razem gdy jest strajk kobiet.
  • Odpowiedz
on jest posłem RP, a ty neuropku co? Matka wyprała ci gacie? szkoły pozamykane i kozakujecie


@Wedam: tak myślałem. Wygłupiłeś się i już nic sensowego nie napiszesz. Niemniej nie spodziewałem się niczego po człowieku, który w avatar wrzuca człowieka polecającego picie wybielacz na wirusa
  • Odpowiedz