Wpis z mikrobloga

Pan Dziambor jak zawsze z RiGCzem


@Wedam: Gdzie był jego rigcz gdy podpisywał się pod wnioskiem który doprowadził do zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji
@Wojciech_Skupien już wczoraj robiłem o tym wpis bo spotykałem sie z ta narracja " a gdzie byliście?"

Może to ludzie którym podatki naniesiono powinni wyjść na ulice ( ͡º ͜ʖ͡º) ale po co? Przecież strajki i protesty sa lewackie a na dworku zimno. Lepiej ponarzekac i na innych zrzucić winę
  • Odpowiedz
@Wedam
Czyli wg Dziambora telewizję powinny od 5 lat średnio co tydzień wyłączać wszystkie kanały na czarno. RiGCZ #!$%@? rzeczywiście
  • Odpowiedz
@Wedam: w normalnym swiecie, media maja CI PRZEDSTAWIC sytuacje, wnioski masz sobie sam wyciagnac. A protestuja, bo dotyczy to ICH SAMYCH! Gdyby nie te media, na ktore teraz wszyscy pisowcy pluja, to bys sie nie dowiedzial o wszystkich walkach PiSu, bo przekaz jedynej slusznej partii bylby jeden 'jest #!$%@? w pyte'.
  • Odpowiedz
@Wedam Jasne.
Idźmy dalej. A gdzie byli nauczyciele - mogli protestować, gdzie byli górnicy - mogli protestować itd.
Głupie gadanie typy Konfederacja. Temat podwyżek podatków przemilczany mógł być tylko w mediach PISu, ale nie oczekujmy ze od razu wszyscy się będą Rejtanem rzucać. To by cały czas prawie audycja musiała być wstrzymana.
Pan Dziambor (i Ty chyba też) odkrył ze zaangażowanie wzrasta jak sprawa dot. nas bezpośrednio. Brawo.
  • Odpowiedz
@Wedam: Przecież Wyborcza i Rzepa, Pulsy Biznesu i cała reszta porządnych gazet informowała o nielegalności lockdownu, o degeneracji państwa za rządów PiS, orali podatki zawarte w paliwie itd.

Ale to trzeba czytać prasę inną od wSieci, żeby to wiedzieć.

Teraz protestują bo nawet i informować nie będą mogli i zostaną sami Sakiewicze, Kanie i Rachonie.
  • Odpowiedz
Ja się pytam gdzie była konfederacja gdy ograniczano kobietom swobodę decydowania o własnym ciele?

Przybijali piąteczki z PiSem i katotalibami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wedam: xd ja sobie wczoraj odblokowywalem cały content mediów które się zablokowały. Wystarczyło dać ten blok na hiden i sekcje z artykułami na visable i pa. Tak wygląda hakowanie.
  • Odpowiedz
co #!$%@? telewizja miała robić w sprawie podnoszenia podatków oprócz informowania o tym że owe podatki są podnoszone? Mieli kamerami w sejm rzucać? Czy wozami transmisyjnymi rozjezdżać posłów wychodzących z wiejskiej?


@Wojciech_Skupien: wystarczylo zrobic to co teraz? Wylaczyc program na 24h i z napisem, ze to w ramach protestu na wprowadzenie nowego podatku.
  • Odpowiedz
@Wedam: nie jest obowiązkiem mediów protestowanie przeciwko podnoszeniu podatków tylko rzetelne informowanie o tym. Protestować powinni Polacy. Teraz podatek uderza bezpośrednio w media więc daje im to możliwość protestu - pod warunkiem że wciąż będą o tym rzetelnie informować i nie zakłamywać rzeczywistości.
  • Odpowiedz