Wpis z mikrobloga

Ja nie rozumiem jak można dalej brnąć w idee bycia białorycerzem, kukoldowanie, traktowanie kobiet jak księżniczki. Jest dużo historii jak takie osoby są traktowane przez kobiety. Ale ludzie to debile i będą dalej w to brnąć dopóki nie zostaną skrzywdzone w jakiś sposób a jak to się już stanie to już stracą całkowitą chęć bycia z kobietą oczywiście nie wszyscy, niektórzy i tak dalej będą próbować to samo ale #!$%@? z nimi niech cierpią bo mi ich nie szkoda. PAMIĘTAJCIE kobiety nie są takie jak wam pokazują. A jak wam się uda jakiś związek to przed ślubem sprawdz jak zrobione jest polskie prawo. Zdziwicie się i to bardzo dlatego dobrze się zastanów czy chcesz się żenić bo w sumie mężczyzna praktycznie nic nie zyskuje gdy się ożeni a taka kobieta p0lka same plusy ma. A jak dojdzie do rozwodu to masz #!$%@?.
#przegryw #rozowepaski #blackpill #redpill #bluepill #samotnosc
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nietwojinteres135: przez brak doświadczenia i odbycia z kobietami, ja zauważyłem już dawno jak jestem szorstki i draznie mojego milfa oraz jak biorę jak chcę i rozkazuję jej co ma robić to ja to podnieca i budzi dawne instynkty

A żydzi przez Hollywood i inne badziewia skutecznie wmówili becuakom zakrzywiony obraz rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon:Jak objawia się ta Twoja szorstkość i drażnienie tego Twojego milfa? Nie pytam o sprawy łóżkowe, bo tam wiadomo, że kobieta chce być prowadzona i zdominowana przez faceta, a raczej o relacje dnia codziennego. Rozkazujesz, nie dajesz sobie wejść na głowę - stawiasz na swoim? Ogólnie sam zauważyłem, że one chcą być uległe, a najgorzej jak facet jest takim tamponem emocjonalnym.. W związku tak jakby chciały wykastrować faceta, tak samo
  • Odpowiedz
Taa, bo faceci wcale nie bawią się kobietami dla atencji. Znam mnóstwo takich historii z doświadczenia własnego i koleżanek, jakoś się nie żalimy obcym ludziom i nie mówimy jacy ci faceci som źli i niedobrzy, buuu. Ale proszę, wylewaj swoje żale w necie, zamiast zrobić coś ze sobą, przegrywie. A te małżeństwa i rozwody, szkoda już mi strzępić język na to czy to faktycznie takie jednostronnie dobre, bo wierz mi, nie jest
  • Odpowiedz
@Nesther: ja zawsze mówię swoim kobietom że mi nie przeszkadza że dostanę kopa w doope bo odrzucenie niewiele zmienia we mnie a nawet lubię ten smak goryczy i porażki raz na jakiś czas.
A co do kobiet i jak je traktować to lepiej dostać w mordę za np zbyt wczesne całowanie lub złapanie za dupę w nieodpowiednim czasie niż odwlekanie tego i czekanie na najlepszy moment.

Ogólnie kieruje się zasadą
  • Odpowiedz
@Dumpling0: kobiety są stratne przy rozwodzie? #!$%@? ale #!$%@? xd. Jedynie czego tracicie to tylko partnera którego bez problemu znajdziecie następnego dnia. To mężczyźni są stratni i to bardzo bo muszą się dzielić majątkiem pół na pół i wiesz kto musi dać te pieniądze? MĘŻCZYZNA i to kobieta dostaje swoje dzieci nawet jeśli by była #!$%@? na leb i gorszyła dzieci a wiesz czemu bo ma cipe i cycki. Wy
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135: czy ty... czy ty właśnie nie mówisz jak jest ci źle i ciezko? Czy ty nazwałeś się #!$%@?ą? XD BRAWO! A może nie jesteś m3nszczynom bo przecież oni się nie żalom. Sam sobie dołki kopiesz pod sobą, jak typowy tępy ch**, to jest takie śmieszne, nie mogę. XD logika mężczyzn: > nazwij innych typów #!$%@? jak mówi się o swoich problemach, > powiedz ze mężczyźni mają najgorzej, buuu łeee,
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135: Argumentów w rozwodach, ze obie strony ponoszą równe ryzyka, to już nie bede tutaj przytaczać, bo twój ograniczony rozum i tak tego nie pojmie. I powtórzę - nie chcesz się żenić, to tego nie rób! Simple as that. I tak mnóstwo zdesperowanych mężczyzn, którym nagle spieszno do ślubu, bo już stuknęła 30, włosy rzedną, brzuch rośnie... a ten slub chyba nie jest taki zły jednak? To jak to w
  • Odpowiedz
@Dumpling0: Oj chyba wkońcu jakaś p0lka odkryła że mężczyżni też mają uczucia i problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda że inne p0lki nie widzą tego. To czy chce się żenić to już nie musisz wiedzieć ale ostrzegam innych przed podjeciem decyzji na całe życie. Ehh szkoda że kobiety mają coś takiego jak nietrafiona empatia
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135: Ja wspieram bardzo mężczyzn i mówię o waszych problemach, nie umniejsza to moim własnym problemom jako kobiety, ale tego już nie pojmiesz, bo dla ciebie, jak kobieta mówi o swoich problemach, to jest atak na ciebie i problemy mężczyzn. Bo jesteś zbyt głupi by zrozumieć ze żyjemy w systemie który szkodzi obu płciom i rozwiązaniem jest współpraca i wzajemne zrozumienie. Takim gościom tylko krzyż na drogę i bądź sobie
  • Odpowiedz
@Dumpling0: nie zgodzę się z tobą. Żyjemy w systemie gdzie to zawsze mężczyzna musi być twardym i w większości mówi się o problemach kobiet. Mężczyzna który jest nieatrakcyjny i jest niski zawsze będzie popychadłem wśród kobiet. O tym się jakoś nie mówi. W sumie zawsze mnie śmieszyło że jak kobieta robi krzywdę mężczyźnie to jest wtedy hehe beka xd ale jakby było na odwrót to cie inni atakują xd. Nie
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135: Jak ty nic nie dostrzegasz i widzisz tak świat czarno biało, to nie ma sensu z tobą prowadzić dyskusji. żyj w swoim świecie dalej gdzie jesteś ofiarą, głównie własnego myślenia. To cię daleko zaprowadzi.
  • Odpowiedz