Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 868
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

Ciągle mnie zadziwia, że są ludzie, którzy myślą, że skoro jest wyrok, który 'zAkAzUjE aBoRcJi' to aborcje się nie dzieją.

Nic bardziej mylnego. Aborcje dzieją się codziennie, a m.in. Aborcja po Polsku wrzuca co miesiąc statystyki. I tak oto drugiego dnia po zmianie ustawy 7 osob zgłosiło chęć wyjazdu za granicę, aby dokonać aborcji, z czego 4 wiedziały się o wadzie płodu. Źródło.

To są tylko wyjazdy za granicę. A codziennie dzieje się mnóstwo aborcji farmakologicznych. I będzie się działo. Czy się to przeciwnikom aborcji podoba czy nie.

Usuwanie ciąży dzieję się przy herbacie, filmie czy książce. I wiecie co? Nic. Aborcja jest zupełnie normalna! I tak powinna być traktowana.

A wiecie co więcej? Do 22 tygodnia każda kobieta może przerwać własną ciążę. Jest to legalne, więc jeśli jesteś w niechcianej ciąży to pamiętaj - nie jesteś sama!

13/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania
Pobierz Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

Ciągle mnie zadziwia, że są ludzi...
źródło: comment_16129735862Q2fUhKPuNdyZAcxJovIzY.jpg
  • 36
@Amishia: nie spotkalem sie z ani jednym zwolennikiem pelnego prawa do zycia, ktory uwazalby ze jak panstwo zakaze zabijania ludzi, ktorych zycie jest na etapie plodowym, to nie bedzie aborcji. Spotkalem sie za to ze swiadectwem, w ktorym kobieta rozwazala zabicie swojego nienarodzonego dziecka (za slownikiem Doroszewskiego: "dziecko - niedorosła istota ludzka do wieku młodzieńczego", nawet zagorzali lewicowcy nie dyskutuja z faktem, ze plod jest czlowiekiem, wiec powinnismy sie z tym
@Amishia: aborcja nie jest zupelnie normalna ja będąc facetem i akceptująć kobiety wybór o aborcji do tej pory nie jestem tym kim bylem przed tak samo kobita chociaz do tej pory wybor wydaje sie sluszny. prawda jest taka ze warto miec wybor i przed samym soba rozliczac sie ze swoich decyzji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Faraluch: Nic nie mam niestety dalej. Tak jak pisałam, odpowiedzieli na moje odwołanie dotyczące spamu pod tagiem dzień później (uznali moje zgłoszenia za nieprawidłowe, więc wyjaśniłam, że jednak są prawidłowe i się zgodzili), a zgłoszeń o tag autorski nie widzą xd jutro wyślę 3 zapytanie. Może się uda xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Faraluch: Nic nie mam niestety dalej. Tak jak pisałam, odpowiedzieli na moje odwołanie dotyczące spamu pod tagiem dzień później (uznali moje zgłoszenia za nieprawidłowe, więc wyjaśniłam, że jednak są prawidłowe i się zgodzili), a zgłoszeń o tag autorski nie widzą xd jutro wyślę 3 zapytanie. Może się uda xD


EDIT: Zwracam honor!!! Jednak jest już tag autorski. Jutro pomyślę nad belką. Dzięki za pomysł <3
@czaro05: jeśli chcesz mneij aborcji, to bądź za edukacją seksualnką, edukuj w kwestii antykoncepcji i spraw, aby dostęp do niej był dla wszystkich tak samo prosty i łatwy. Wtedy gwarantuję Ci, że będzie mniej aborcji.
Zakaz aborcji, który mamy teraz, wpłynie co najwyżej na mniejszą liczbę zabiegów wśród biedniejszych kobiet, ale nie zmieni to liczby aborcji wśród kobiet, które stać na wyjazd i zabieg. Te biedniejsze będą sięgać, bo bardziej radykalne
@GrumpyStar: calkowicie zignorowalas podany przeze mnie przyklad. Tu chodzi o to, ze ta kobieta miala mozliwosc zabicia dziecka i to zrobila. Rozważala za i przeciw, ale ostatecznie decydujący byl dla niej argument: "skoro cos jest prawnie dozwolone, to jest moralne" (pozniej zalowala). A wiec liczba zabojstw dokonywanych na ludziach, ktorych zycie jest na etapie plodowym spadnie takze w przypadku zamoznych kobiet, ktore kieruja sie takim rozumowaniem. Nie mowie ze dotyczy to