Wpis z mikrobloga

  • 3363
Sytuacja ze szkoły u gówniaka kuzynki. Młody lvl 8.
Na sprawdzianie miał pytanie: jak nazywa się osoba która pracuje w szpitalu i robi zastrzyki. Napisał że Zuza. Zuza to jego ciocia - pielęgniarka. Odpowiedź nie została zaliczona.
Poszedł do nauczycielki i powiedział, że pytanie jest źle sformułowane, bo powinno być: jak się nazywa zawód osoby pracującej w szpitalu, która robi zastrzyki. Rezultat: kuzynka wezwana do szkoły na rozmowę, bo młody pyskuje ¯_(ツ)_/¯
#szkola #nauczyciele i trochę #heheszki
  • 229
  • Odpowiedz
@gnoj: jak sie ktos gowniaka pyta jak sie nazywa tez odpowiada, dajmy na to, Mirek, czy mowi jak ma nazwisko? BO jakby ktos kufa pytal o imie, to by sie spytal jak ma na imie.

Wiadomo, ze nauczycielka nie bedzie pytac czy ktos ma kufa w rodzinie pielegniarke. Choc wzywanie rodzica do czegos takiego to straszne zlo i nauczycielke nalezaloby wysmiac xD
  • Odpowiedz
@Boroova: chyba cie #!$%@?. Pytanie było źle zadane i #!$%@? mnie to obchodzi.

Nienawidze takich ograniczonych populistów jak ty. Gdyby ludzie działali tylko na logice to osiągnęlibyśmy kolejny poziom ale subiektywizm i "wyuczenie" w stylu "bo tak powinieneś myśleć" ogranicza nas wszystkich.
  • Odpowiedz
@Boroova: Ciozia Zuza - najwyżej punktowana odpowiedź. Niestety nie udało się zgarnac głównej wygranej, zapraszam na kolejny odcinek familiady już za tydzień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jedna z bardziej irytująca cecha Polaków - #!$%@? się do wszystkiego czego się da. Ten naród ma jakiś dziwny zwyczaj bycia w opozycji do tego czego się da, robienie wszystkiego na opak dla samego pokazania jaki to ja gurwa wolnomyśliciel jestem. Regularnie widuje na wypoku jakieś posty w których ludzie kompletnie ignorują treść a zamiast tego skupiają się na grillowaniu kogoś za błąd ortograficzny. Pic rel:
NightBosman - Jedna z bardziej irytująca cecha Polaków - #!$%@? się do wszystkiego cz...

źródło: comment_1612986149B3xu7ZHR43NbJVyNLDHULL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gnoj: No i co w tym dziwnego? Co nauczycielkę obchodzi czy dzieciak ma ciotkę w szpitalu? Pytanie sformułowane prawidłowo a dzieciak uczony jest cwaniactwa i nie grzeszący inteligencją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gnoj: typowe #!$%@?, typowe dla polskiej szkoły. Myślisz? Jesteś kreatywny? #!$%@? z tym, pokażemy ci, że nikogo to nie interesuje, ważne że mieścisz się w kluczu odpowiedzi. A potem płacz w telewizji, że dzieci są mało kreatywne. Są kreatywne w opór tylko szkoła to zabija.
Dlatego nienawidziłem szkoły.
  • Odpowiedz