Wpis z mikrobloga

  • 3364
Sytuacja ze szkoły u gówniaka kuzynki. Młody lvl 8.
Na sprawdzianie miał pytanie: jak nazywa się osoba która pracuje w szpitalu i robi zastrzyki. Napisał że Zuza. Zuza to jego ciocia - pielęgniarka. Odpowiedź nie została zaliczona.
Poszedł do nauczycielki i powiedział, że pytanie jest źle sformułowane, bo powinno być: jak się nazywa zawód osoby pracującej w szpitalu, która robi zastrzyki. Rezultat: kuzynka wezwana do szkoły na rozmowę, bo młody pyskuje ¯_(ツ)_/¯
#szkola #nauczyciele i trochę #heheszki
  • 229
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze. Odpowiedz nieprawidłowa a pytanie sformułowane bez błędu. Dziecko ośmioletnie musi już w tym wieku rozumieć takie pytania. Może niech kuzynka pomyśli nad szkołą specjalną dla dzieciaka jeśli nie rozumie takich pytań.
  • Odpowiedz
jak się nazywa zawód osoby pracującej w szpitalu, która robi zastrzyki.


@gnoj: Zawód rodziców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaliczyłbyś?

Ogólnie pytanie nie było o konkretną osobę i powinien odpowiedzieć pielęgniarka, bo pewnie tego dotyczył temat. Żeby odpowiedzieć "Zuza" powinien dostać pytanie "Jak ma na imię osoba [...]". Więc ogólnie młody chciał przykozaczyć, ale nie pykło. No ale pytanie czy tylko tak skomentował czy też faktycznie "pyskował". Po
  • Odpowiedz
@Boroova pytanie nie było o zawód, tylko jak się nazywa osoba pracującą w szpitalu. Młody odpowiedział poprawnie. Czytaj ze zrozumieniem( ͡º ͜ʖ͡º)


@gnoj: Jego Ciocia nazywa się Zuza czy może ma tak na imię?
xDD
  • Odpowiedz
@gnoj: Chyba niewiele się zmieniło od czasów komuny. Gdzieś na początku podbazy dostałam zjebkę, bo pani powiedziała, że wszystkie kwadraty to prostokąty i wszystkie prostokąty to kwadraty, a mi się to nie dodawało i zaprotestowałam. Dzieciak nie ma prawa wiedzieć lepiej w polskiej szkole, morda tam i chłonąć prawdy objawione bezkrytycznie, a potem nieść w świat tę wyuczoną bylejakość myślenia i wyrażania się.
  • Odpowiedz
@gnoj: polecam zbadać spektrum autyzmu u tego dziecka bo pytanie jest oczywiste i wiadomo o co chodzi, a skoro dzieciak musi mieć wszystko dosłownie przekazywane to moze być upośledzony społecznie
  • Odpowiedz
  • 27
@gnoj Czyli typowy smieszny obrazek z ,,znajdz x,, i zaznaczeniem go w kółku też jest zabijaniem kreatywności? Jak dla mnie prawidłowo że nie uznała, choć robiemie z tego inby już przesada.
  • Odpowiedz
Wszyscy, którzy uważacie że odpowiedź "Zuza" (xD) jest spoko i kreatywność i w ogóle to jesteście tak samo tępi jak ten dzieciak ()
  • Odpowiedz