Wpis z mikrobloga

@raglegumm: Szczerze to podziwiam, ze od pazdziernika na 1500 lecisz. Mi ortopeda zezwolil dopiero po grudniu ruch, a ja jak mam ruch to trzymam zdrowe nawyki zywieniowe bo mam doplyw endorfin. Jem kolo 2,300 z refeedem raz co jakis czas, a zrzucilem jak narazie 13%. Zaraz podbije pewnie do 3k by wage ustabilizowac, bo silownie dalej zamkniete a na tych podworkowych to ja robie hiit na swojej wadze.
  • Odpowiedz
@raglegumm: Czyli nie wierzysz, więc skorzystaj z największej skarbnicy wiedzy. Skończ się to tak że żeby redukować dalej bedzieez musiał wejść na wyższe kalorie żeby odbudowac organizm, przytyjesz i stracisz czas który chciałeś zaoszczędzić dzięki swojemu nieskończonemu geniuszowi objawiającym się jedzeniem 1500 kcal przy 140-120kg
  • Odpowiedz
  • 2
@kochamajfony nie wiem o czym mówisz człowieku xD w sensie typ za mocno przyciął kalorie, ale mając deficyt kaloryczny czemu miałby przestać chudnąć, kalorie z czarnej materii będzie brał organizm na termoregulację i prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych?

@raglegumm 1,5k to za mało trochę. Ja mam plan od dietetyka zakładający zero ruchu to mam 1,7K kcal przy UWAGA 72kg wagi a i tak w 32 dni lekko ponad 4kg zgubiłem.

Powodzenia
  • Odpowiedz
@m76859: nie trzymam sie kurczowo - 1500 albo smierc. jesli poczuje sie gorzej, senny, zmeczony, oslabiony - podniose. Na razie zero negatywnych skutkow. Energii mam wiecej niz kiedykolwiek :)
  • Odpowiedz
@raglegumm:

Dobrze ciśniesz. Ja jade na 1200kcal (ostatnie 3 miesiące myślę że bliżej 1400-1500), omijam szerokim łukiem węglowodany i przetworzone żarcie. 177cm wzrostu. Badania krwi wzorcowe. Zobacz jak u mnie to przebiegało.

117,1 - 01-01-2020
114,1
  • Odpowiedz