Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#silownia
#mikrokoksy

K---a, dżizas ja p------e.

Człowiek z--------a 5 x w tygodniu.
Dieta w c--j dopięta, treningi ciężkie, regeneracja sracja a i tak wyglądam jak g---o w porównaniu do sterydziarzy...

Przyjdzie taki, pomacha hantelkami, zrobi klateczkę i finito. K---a, wyglada w c--j dobrze... Echhhhh
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyjdzie taki, pomacha hantelkami, zrobi klateczkę i finito. K---a, wyglada w c--j dobrze


@Minetqa: powiem więcej, jak robili badania, to ludzie bijący teścia i leżący przed telewizorem mieli lepsze przyrosty, niż ludzie nie bijący i z------------y na siłce.

Ćwicz dla zdrowia i przyjemności z pokonywania słabości, bo inaczej spalisz się psychicznie patrząc na sterydziarzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniek74: chciałbym mieć takie zajebiste efekty jak oni, ćwicząc połową objętości mojego treningu i bazują na izolacjach. Ja wszystko rozumiem, że po teściu mięśnie same rosną itd. Typ na żyle, docięty jak łania, odkąd pamiętam pompuje bica, klata na maszynie, nogi suwnica i wyprosty na maszynie...
W międzyczasie fejsik, bajera... Trochę w-----a( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minetqa: Przecież po wynikach widać, że jesteś jeszcze początkującym więc prawdziwe efekty dopiero przyjdą z czasem, wystarczy cierpliwość; regularne i właściwe treningi to klucz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz