Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie tak dawno myślałem sobie o kanale #mariobudowlaniec na #youtube PO CHOLERE ON TO NAGRYWA XD

Dzisiaj wzorujemy sie na nim xD

Jeszcze nigdy na swojej drodze nie spotkałem tak inteligentnej kobiety, która COKOLWIEK potrafi.

W komentarzu foto jak przygotowała posadzkę do wylewki betonowej, oczywiście wzorowała się Mariuszem budowlańcem.

Gdyby ktoś był zainteresowany ile kosztuje remont domu, który ma 270m2, jakie niespodzianki finansowe mogą nas spotkać przy remoncie to niech da plusa a stworzę autorski tag.

Na wstępie mogę napisać, że chcieliśmy zmieścić się w 150.000zł w remoncie do stanu deweloperskiego. Niestety trochę się pomyliliśmy.

#remontujzwykopem #chwalesie
Zarzutkkake - Jeszcze nie tak dawno myślałem sobie o kanale #mariobudowlaniec na #you...

źródło: comment_1612889643TipwFCkeJGdBbyzp4UyQ17.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze nigdy na swojej drodze nie spotkałem tak inteligentnej kobiety, która COKOLWIEK potrafi.

W komentarzu foto jak przygotowała posadzkę do wylewki betonowej, oczywiście wzorowała się Mariuszem budowlańcem.


@Zarzutkkake: no to zna się na robocie, czy ściąga od kogoś?
  • Odpowiedz
  • 0
@stassma nie licząc elewacji. Sama hydraulika z robocizną to prawie 45.000zł bez pieca. Grzejniki, rury, pompy, robocizna. Piec gazowy 7500zł, piec z podajnikiem 12.000zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Zarzutkkake: dawaj jakiś tag, chetnie popatrze, bo temat ciekawy. Tez myslalem o kupnie jakiegos domu do remontu ale u mnie kosztuja one po 500-600k, a majac dzialke za tyle postawie sobie deweloperski nówkę, wiec odpuściłem temat.
  • Odpowiedz
  • 1
@brevokz01 tu trafiliśmy taniej komorniczą licytacje. Warunek taki, że musz mieć hajs na koncie. Czyli jak zwykle biednemu wiart w oczy.
Mieliśmy problem z zameldowanymi lokatorami, ale koledzy pomogli.
  • Odpowiedz