Wpis z mikrobloga

TO widzieliście jak pani restauratorka gasi sanepid i walczy jak lew z debilami od jakości oleju w frytkownicy? Piękne. Tak samo gasil policję, szef z siłowni na którą chodzę, i teraz mimo gorzej jakości sprzętu, klimatu i całokształtu, zostanę tam ponieważ gościa szanuje za słowa "prędzej zamkną mnie niż ja swój biznes" - postawa godna naśladowania. Jako jedyny był otwarty gdy wsystko inne się zesralo. Ta Pani prezentuje wysoki poziom.
#koronawirus
s.....1 - TO widzieliście jak pani restauratorka gasi sanepid i walczy jak lew z debi...
  • 100
Na przyszłość, nie mówić za duzo, odpowiadac w krotkich zadaniach, nie tlumaczyc sie, a tym bardziej nie mowić ze nie ma sie pieniedzy, nie żalic sie , nic nie podpisywać, pomimo tego wszystkiego byc usmiechnietym.
Wbić do głowy - "milczenie jest złotem"
@szyryfyry1: w skrócie - Pani z restauracji klasa, na pewno odwiedzę, panowie nagrywający mogli zamknąć piz*y gdy nawet przygotowana Pani o to prosiła, a pani z sanepidu... no cóż, dalej siedzi w komunie i mysli ze nasze pieniądze to jej, #!$%@?ć
@kosmik: stary.. jak ja widze te rozne filmy z interwencji pracownikow panstwowych to ja sie zalamuje. poziom wiedzy o przepisach to dno . wchodzi kobieta do knajpy z ulicy i mowi ze ma prawo bo tak :D . wchodzi do niej paru policjantow bo ? chronia pania inspektor? kobieta wchodzi calkowicie nieprzygotowana. policjanci chca typiare ligitymowac :D bez podstawy :D.. masakra.. w tym panstwie jeszcze dlugo dlugo ta stajnia augiasza bedzie
@muchabzz: Najpierw ogarnia mnie #!$%@?. A później rzeczywiście załamka.

Dla przykładu, boję się spróbować przejść na jdg, choć póki mam etat, powinnam czuć się bezpiecznie(brak zusu, tylko ubezpieczenie się płaci). Ale nie, gdzieśtam z tyłu głowy mam myśl, że ktoś będzie chciał mnie dojechać. No przecież głupie, ale patrząc na ten film, nie do końca.