Wpis z mikrobloga

TO widzieliście jak pani restauratorka gasi sanepid i walczy jak lew z debilami od jakości oleju w frytkownicy? Piękne. Tak samo gasil policję, szef z siłowni na którą chodzę, i teraz mimo gorzej jakości sprzętu, klimatu i całokształtu, zostanę tam ponieważ gościa szanuje za słowa "prędzej zamkną mnie niż ja swój biznes" - postawa godna naśladowania. Jako jedyny był otwarty gdy wsystko inne się zesralo. Ta Pani prezentuje wysoki poziom.
#koronawirus
s.....1 - TO widzieliście jak pani restauratorka gasi sanepid i walczy jak lew z debi...
  • 100
  • Odpowiedz
wszystko jak najbardziej ok i szacunek dla pani właścicielki za ogarnięcie tematu.
Natomiast komentarze nagrywających, którzy na siłę chcieli zabłysnąć są tu zupełnie zbędne...
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: siłownie stanowią największe zagrożenie w dobie pandemii, jeśli ktoś naraża obywateli w ten sposób, powinniśmy stanowić legalne prawo uniemożliwiające takie praktyki i ewentualnie zamykające i właściciciela, i biznes
  • Odpowiedz
I jeszcze te ich teksty: "Urzednik panstwowy na sluzbie, wiec wizerunek mozna opublikowac".


@flavanoid: no ale to prawda, policjanci i sanepidziara powinni mieć tego pełną świadomość i pozwalać na nagrywanie i publikację, powinni się za to przykładać do tego, żeby później nie wstydzić się swoich twarzy, bo postępują zgodnie z prawem.
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: kobieta stara się wybronić z tej sytuacji, dba o środki bezpieczeństwa, a wbije się jej jakis pieniacz typu ten debil w żółtym bez maseczki. Będzie przeszkadzał i swoim gówniarskim podejściem dawał powód do wystawienia mandatu.
  • Odpowiedz
@rozentuzjazmowany: nie opowiadam się za zamykaniem do więzień, gówno to da, kary pieniężne, pouczenia, nie wiem co jeszcze ale jakieś inne rodzaje kary, nadzory zadziałają lepiej. Niemniej, każdy, kto naraża innych na niebezpieczeństwo powinien spotkać się z konsekwencjami, a rozmawiamy o udostępnianiu przestrzeni, w której są wysokie szanse na zakażenie. Uwierz, że nie sprawia mi przyjemności fakt, że komuś trzeba zamknąć biznes albo zabrać miejsce do ćwiczeń, still - są
  • Odpowiedz