Wpis z mikrobloga

TO widzieliście jak pani restauratorka gasi sanepid i walczy jak lew z debilami od jakości oleju w frytkownicy? Piękne. Tak samo gasil policję, szef z siłowni na którą chodzę, i teraz mimo gorzej jakości sprzętu, klimatu i całokształtu, zostanę tam ponieważ gościa szanuje za słowa "prędzej zamkną mnie niż ja swój biznes" - postawa godna naśladowania. Jako jedyny był otwarty gdy wsystko inne się zesralo. Ta Pani prezentuje wysoki poziom.
#koronawirus
s.....1 - TO widzieliście jak pani restauratorka gasi sanepid i walczy jak lew z debi...
  • 100
  • Odpowiedz
@CukrowyWykop: Najbardziej smutny moment w tym filmie to jak się łamie głos tej kobitce, że nie ma za co żyć i musi wykarmic rodzinę jakoś. #!$%@? jakbym był takim urzędnikiem i usłyszałbynm takie coś, to bym zawinal mandzur i poszedł się zwolnić z roboty, bo chyba nie o to w tym wszystkkm chodzi
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: I TU SIE RODZI PYTANIE:

ILE TAKICH BIURW PODATNIK UTRZYMUJE W SKALI KRAJU?
CO GRYZĄ RĘKĘ KTÓRA ICH KARMI

Sry za caps ale jak to oglądam to mną telepie że ktoś aktywnie próbuje zniszczyć ludzi walczących o przetrwanie.
  • Odpowiedz
@omgzpwnd: Napewno za dużo, już przed pandemia było to zauważalne. Pamiętam jak za dzieciaka musiałem np na godzinę czy dwie iść z ciotka do ZUSu (ona tam pracowała) siedzą sobie 3 panie, gadka szmatka o gotowaniu i paznokciach, petenci czekają, ale kawka i ciasteczko najważniejsze i #!$%@?. Potrafiły tak że mną siedzieć 2h bezczynnie no to sorry chyba samo za siebie to mówi i pokazuje ile jest niepotrzebnych osób w
  • Odpowiedz
@omgzpwnd: Widocznie "taki mamy klimat" wina rządów naszych wspaniałych. Tyle co się dziwić jak tam siedzą największe kretacze, nieroby i sprzedawczyki, rodzinę by sprzedali dla swoich korzyści. Mamy cosmy sobie wybrali
  • Odpowiedz