Wpis z mikrobloga

TO widzieliście jak pani restauratorka gasi sanepid i walczy jak lew z debilami od jakości oleju w frytkownicy? Piękne. Tak samo gasil policję, szef z siłowni na którą chodzę, i teraz mimo gorzej jakości sprzętu, klimatu i całokształtu, zostanę tam ponieważ gościa szanuje za słowa "prędzej zamkną mnie niż ja swój biznes" - postawa godna naśladowania. Jako jedyny był otwarty gdy wsystko inne się zesralo. Ta Pani prezentuje wysoki poziom.
#koronawirus
s.....1 - TO widzieliście jak pani restauratorka gasi sanepid i walczy jak lew z debi...
  • 100
@szyryfyry1: #!$%@?.jpg

Przecież pomijając wszystko, Pani Ania MUSI LEPIEJ wiedzieć co wolno a czego nie wolno tej... tej starej... nie dokończę nawet. Tej sanepidowskiej...
Pani Ania jej tłumaczy jej, jej obowiązki i prawa.
Nosz kurfa, a na koniec jeszcze ją babsztyl straszy kontrolami! I to wiedząc że jest nagrywany.

To państwo opresyjne wychowało, wyhodowało takie właśnie wywło**, które zamiast działać na korzyść obywateli, poczuwają się do ich gnębienia i zastraszania, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 244
@szyryfyry1: Ta restauratorka sama każe zamknąć mordy nagrywającym pajacom i to kilkukrotnie a ci dalej swoje xD Jestem jak najbardziej za patrzeniem policji i urzędnikom na ręce ale tutaj widać, że ci goście w dupie maja czy restauracja będzie otwarta, dla nich jedyna wartością jest odezwać się chamsko do policjanta i wrzucić to do internetu żeby zebrać poklask od podobnych sobie troglodytów.

Dla pani właścicielki oczywiście brawa, właśnie tak powinno się