Wpis z mikrobloga

O ile sie nie myle nie ma w Polsce uslugi kierowcy na zamowienie. Widzicie tych dwoch Junaków z plecakami LCD? Jesli np. wypijesz za duzo to on zlozy swoj elektryczny mini moturek (niczm Wigry3) wrzuci go do bagaznika Twojego samochodu i odwiecie Cie Twoim autem pod sam dom. Po wykonaniu uslugi, rozklada swoj moturek i odjezdza. Mozna ich zamowic z aplikacji i spotkac np. pod dyskotekami gdzie czekaja na klientow. Tanio i bezpiecznie. Polecam.
#tosachiny
LuckyStrike - O ile sie nie myle nie ma w Polsce uslugi kierowcy na zamowienie. Widzi...

źródło: comment_1612802837oS3ryVLFrfsOUOtq1UyNKK.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marc1027: Z mieszkancami nie ma problemu. Miejsc parkingowych nie brakuje z tym ze im blizej centrum i popularych miejsc tym drozej. Zawsze da sie znalezc jakies darmowe.
Problem pojawia sie jesli poruszasz sie spalinowym autem nie zarejestrowanym w Kantonie. Ilosc wjazdow w tygodniu jest ograniczona. Chyba do dwoch i jest limit czasowy przebywania w granicach administracyjnych.
  • Odpowiedz
płaku płaku wielka bolzga waleczna jak on śmiał, no jak on mógł husarski dom nosaczy obrażać()()()


@bylem_zielonko: Jeśli ktoś zaczyna psioczyć w klimacie: "U nas oczywiście by nie przeszło bo Polacy...." gdy taka usługa jest od dawien dawna z powodzeniem realizowania to jest śmieszny tak samo jak ty w tym momencie i wielka Polska nie ma nic do
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziekuje za odpowiedzi. Z tego co piszecie to taka uslugla w Polsce byla i gdzie niegdzie jeszcze jest ale bez wiekszego sukcesu.

Tak przy okazji. Czy w Polsce sa popularne plecaki z LCD, wyswietlajace tresci reklamowe i nie tylko?

Zastanawiam sie nad proba wpuszczenia takiego produktu na polski rynek. Jak myslici? Ma to sens? Gdzie.mozna by to wykorzystac?

@LuckyStrike: są. Widziałem chyba dwie osoby z takimi. Sam mam, chociaż żałuję
  • Odpowiedz
Jedyny pomysł to ten, bo nikt raczej prywatnie nie chciał by tego nosić.


@KosibaAntoni: Ludzie "zarabiają" na jakimś klikaniu w reklamy, to w zależności od wynagrodzenia mogliby i nosić reklamy. Kwestia odpowiednich metod naganiania rodem z MLM xD
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: A to byś się zdziwił, Azjaci mają do tego inne podejście. U mnie w regionie jest troche fabryk co robią części do Hyundaya na Słowacji i mieszka tu kupa Koreańców, oni notorycznie jadąc na impreze wracają n------i, niejeden już tutaj stracił prawko i auto rozwalił
  • Odpowiedz
@XpedobearX: w sumie racja. W przyszłości na pewno takie coś będzie mieć zastosowanie. Jednak europejskie jest jeszcze zbyt indywidualistyczne, żeby dać się zaprogramować na tym poziomie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: Dokładnie, jest coś takiego, widziałem reklamy i stronę w necie, zastanawiam się tylko czy ktoś z tego korzysta? Wiadomo jaki jest stosunek Polaków do własnych czterech kółek, należałoby dokumentować dokładny stan pojazdu przed i po użyciu, tak żeby ktoś nie próbował nikogo wmanewrować w jakieś uszkodzenia.
Ad hoc wymyśliłem jedno nielegalne zastosowanie, przewożenie narkotyków, auto napakowane towarem i nieświadomy kierowca z takiej firmy, w razie wpadki to on musiałby
  • Odpowiedz
Mając w planach zabawę dalej niż 10km od domu, wydaję mi się, że taniej sobie zamówić takiego kierowcę na motorku, niż kursować w dwie strony taxem. Taxówki nawet w Japonii nie są oporowo tanie. Shinkansen to nie wyjście, no chyba że urywając się przed 24.


@RatedR:
A tak w ogóle, to wygrywam nagrodę dzbana - o ile ta usługa dotyczy wyłącznie chin, a nie krajów azjatyckich ogółem - bo wpis
  • Odpowiedz