Wpis z mikrobloga

O ile sie nie myle nie ma w Polsce uslugi kierowcy na zamowienie. Widzicie tych dwoch Junaków z plecakami LCD? Jesli np. wypijesz za duzo to on zlozy swoj elektryczny mini moturek (niczm Wigry3) wrzuci go do bagaznika Twojego samochodu i odwiecie Cie Twoim autem pod sam dom. Po wykonaniu uslugi, rozklada swoj moturek i odjezdza. Mozna ich zamowic z aplikacji i spotkac np. pod dyskotekami gdzie czekaja na klientow. Tanio i bezpiecznie. Polecam.
#tosachiny
LuckyStrike - O ile sie nie myle nie ma w Polsce uslugi kierowcy na zamowienie. Widzi...

źródło: comment_1612802837oS3ryVLFrfsOUOtq1UyNKK.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ile sie nie myle nie ma w Polsce uslugi kierowcy na zamowienie.


@LuckyStrike: Nie wiem czy ktoś Ci już to napisał, ale jest taka usługa. Albo jadą na dwa samochody, albo podjeżdża na składanym skuterku, który mieści się w większości bagażników.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: ziomek ładne 7-8 lat temu na tym jeździł w Polsze, działało to na telefon, bez apki. Pokazywał ten składany moturek, fajna zabawka, do takiego plecaka ze zdjęcia może by nie wszedł, ale ledwo kilka centymetrów większy. Raczej to nie pociągnęło, bo więcej nie słyszałem o tym, a kontakt nam się urwał więc nie podpytam. Podejrzewam, że po prostu uber i drastyczne obniżenie cen taxi sprawiło, że ludzie rzadziej jeżdżą
  • Odpowiedz
albo jak normalny człowiek, który ma w planach iść się n-----ć, pojechać taksówką i nie brać w ogóle samochodu xD


@Bodzias1844:
Mając w planach zabawę dalej niż 10km od domu, wydaję mi się, że taniej sobie zamówić takiego kierowcę na motorku, niż kursować w dwie strony taxem. Taxówki nawet w Japonii nie są oporowo tanie. Shinkansen to nie wyjście, no chyba że urywając się przed 24.
  • Odpowiedz