Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobiło (sorry, nie wiem jaki ma zaimek, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisało swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało kasę ze zrzutek, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.

#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie #lustopbzdurom #codziennepowiedzkomus #p0lka #heheszki #aborcja
F.....a - Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? ...

źródło: comment_16127800136j56Wc5uKWDJMMreV8uiOn.jpg

Pobierz
  • 28
@bazylczuk: wyrzygałeś się już homoseksualisto? Twierdzisz, że "stop bzdurom" to jakiś prawacki sabitaż, a jednocześnie sam obrażasz mnie, bo śmiałem wytknąć ci, że piszesz bzdury. Jak widać tęczowi lewacy tak mają, że bez nienawiści i obrażania innych nie możecie żyć. Dalej szukaj spisków zamiast zastanowić się nad postępowaniem swoim i swoich cieplutkich koleżków. Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)