Wpis z mikrobloga

@Kuciniak: Babeczka poruszyła temat wypoczynku Pawłowicz w hotelu i chłop (agresywny #!$%@? niebezpieczny) się odpalił jakby walczył o życie kończąc tyradę pytaniem czy ułożyło jej się już w głowie i czy potrafi wymienić sukcesy Budki jako szefa opozycji. Masz szczęście, że nie udało Ci się filmiku odpalić, bo 3min po zobaczeniu dalej mam odruch wymiotny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@FlasH: #!$%@? a ja dzisiaj rano się zastanawiałem, czy już są dokumenty że hotel nagle przekwalifikował się na jakieś sanatorium czy coś...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@FlasH: adamczyk i tarczyński niedlugo będą sami sobie siedzieć w tych programach i całować się po dupkach jak to nie jest zajebiście. Dwa buce
  • Odpowiedz
@FlasH: nie bardzo rozumiem po #!$%@? oni łażą do tej gówno stacji. Powinno być oficjalne stanowisko - ze względu na manipulacje i kłamstwa nikt poza pisowcami i ich przybuduwką, czyli konfidentacją nie chodzi do reżimowych tv.
Z drugiej strony wszystkie niezależne media nie powinny zapraszać pisowców do siebie, odmawiać prezydentowi, premierowi, każdemu ministrowi, może wtedy dotrze?
Rządzi nami banda kretynów, a my pozwalamy im robić co z nami chcą, łapiemy każdą
  • Odpowiedz