Wpis z mikrobloga

myślę, że nasz Podsiadło dałby radę dać podobne show.
a tak przy okazji. czy to nie aby seksistowskie, że wśród tancerzy na scenie byli (chyba) sami faceci?
  • Odpowiedz
@Farezowsky: Jak widać nie trzeba wyszukanej choreografii czy bajkowych scen. Wystarczy jeden uzdolnowny wokalista i kilkudziesięciu tancerzy robiący fiku miku na murawie. Fajny występ a Blinding Lights to chyba jeden z najdłużej trzymających się współczesnych hitów na topie. Pamiętam jak pierwszy raz słyszałem ten utwór w listopadzie 2019 w reklamie Mercedesa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powiedz: Raczej to samo, artyści mają płaskie buty a footballiści czy rugbyści grają w korkach, więc nie zrobi to różnicy.
  • Odpowiedz
Nowy MJ, tylko że rapowy


@Spejson: No już nie odlatujcie tak XD
Dobrze że chociaż na superbowlu zaśpiewał na żywo, a nie "na żywo" jak podczas AMA czy MTV VMA w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Farezowsky:
O kurde, chyba nigdy nie miałem jakiegoś wielkiego wow oglądając jakiś koncert ale tutaj wielkie WOW z bananen na twarzy, artysta jest super, ale cała otoczka next level.
Podobno The Weeknd dołożył 7 milionów z własnej kieszeni do tego występu, NFL pokrywa koło 10 milionów, więc całość kosztowała koło 17
  • Odpowiedz