Wpis z mikrobloga

Cześć, mam #garmin Edge 820, jeżdżę z nim na #szosa. Ekran 20% jasności, cały czas włączony, tryb mapy (prowadzenie po śladzie), bluetooth wyłączony. Bateria wystarcza na jakoś 150km max, jak bym robił przerwy podczas jazdy to nawet mniej. Czy to normalny czas pracy na baterii dla tego urządzenia? Mam go 1.5 roku, mam wrażenie że wcześniej było lepiej. Przejechane około 12kkm.
  • 16
@msilent: jeżeli możesz to spoko, mi akurat powiedzieli, że na to nie dają gwarancji. Do tego przyciski się wyrobiły i słabo klikały - dostałem propozycję naprawy za niewiel mniej niż nowy. Może się coś zmieniło przez ostatnie 4 lata, ale przejściu na #wahoo support to było niebo a ziemia.

@msilent: to jest mega słabe bo po ponad 2 latach w wahoo bolt przy stałym podświetleniu spokojnie ponad 8h mogę jechać z czujnikami wszystkimi spiętymi po bl le

Wczoraj 2h jeździłem na nawigacji przy -12 ale bez podświetlenia i bateria w tym czasie z 52% spadła do 38%, moje wahoo ma prawie 3 lata
@panato: Garmin nie naprawia urządzeń tylko robi podmianę na urządzenie refurbished, stąd cena "naprawy". Ale dostajesz za do 2 lata nowej gwarancji. Ja np. zalałem swojego i bez pytania wymienili właśnie na refurbished, który okazał się zupełnie nowym urządzeniem, wyciąganym przy mnie z pudełka. Zapłaciłem jakieś 500zł, ale tak jak wspomniałem, mam nowe urządzenie z nową 2 letnią gwrarancją.

Co do samej baterii, to 820 nigdy szału nie robiło. Czas maksymalny